2703
2553
آمپول فشار مگه چیه چیزی نیست ک عزیزم  من ب جرات میگم بهترین روز زندگیم روز زایمانم بود چون ب ع ...

اره میدونم عزیزم روز زایمان با وجود دردهایی که کشیده میشه ولی پر از عشقه واقعا ولی نمیدونم چرا از امپول فشار اینهمه میترسم اخه میگن دردارو چندبرابر میکنه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

اخه من ۴۰ هفته کاملم دیگه رفتم توی ۴۱ هفته و هنوز دردی ندارم میترسم با زور امپول فشار بخوان دنیاش ...

امپول فشار  ضرری نداره اصلا اسمش بد دررفته فقط وگرنه مثل اینچیزا که میخورید دردارو شروع میکنه 

همسرم عشقم پسرم نفسم  
اخه من ۴۰ هفته کاملم دیگه رفتم توی ۴۱ هفته و هنوز دردی ندارم میترسم با زور امپول فشار بخوان دنیاش ...

آمپول فشار چیزی نیست 

جاری من ۴۲ هفته زایمان کرد 

بین معقد و واژن ی فلصله هست اونجارو ماساژ بده آروم اینارنت سرچ کن هست نمیدونم اسمش چی بود . 

اصلا رفتی معاینه ؟ ببینی چند سانتی ؟ 

شما فردا خنکی هوا برو پیاده روی 

2456
سه روز خوردم سه روزم هم خوردم هم شیاف بعد یه هفته دردام شروع شد من از هفته 38و دوروز

من 36 هفته و 3 روز بود که شروع کردم واژینال استفاده میکنم ان شاالله به موقع اثر کنه، هر روزم یک ساعت پیاده روی دارم

دخترم یعنی زندگیم، تازه فهمیدم خدا بهم دختر داده، عشقم، نفسم، عمرم عاشقانه دوستت دارم💕💕❣️❤️💖
آمپول فشار چیزی نیست  جاری من ۴۲ هفته زایمان کرد  بین معقد و واژن ی فلصله هست اونجارو ما ...

معاینه لگن که رفتم دیگه تا حالا نرفتم فردا قراره برم معاینه بشم

اووووووه تا دلت بخواد پیاده روی کردم پله پایین بالا کردم زیر دوش قر دادم و بشین پاشو رفتم ولی انگار نه انگار خخخ دیگه زانوهام بهشون خیلی فشار اومد 

اره میدونم عزیزم روز زایمان با وجود دردهایی که کشیده میشه ولی پر از عشقه واقعا ولی نمیدونم چرا از ام ...

من رفتم برا زایمان کیسه ابم پاره شده بود ولی درد نداشتم با امپول رایمات کردم درد داشتم ولی مال بدن وخود زایمانه ربطی به امپول نداشت

همسرم عشقم پسرم نفسم  
2714
اره میدونم عزیزم روز زایمان با وجود دردهایی که کشیده میشه ولی پر از عشقه واقعا ولی نمیدونم چرا از ام ...

درد ک زیاده من خودم ۱۲ ساعت درد کشیدم ولی ن اصلا گریه کردم ن جیغ و داد فقط موقع درد راه میرفتم بخوابی بیشتر میشه و مدام حضرت فاطمه صدا میکردم خیلی کمکم کرد مثل درد پریود ولی یکم بیشتر . این روزا خرما بخور  از اصلا استرس نداشته باش من اگه ده بار دیگه هم برم زایمان بازم میگم طبیعی چیزی ک خدا خودش گفته 

درد ک زیاده من خودم ۱۲ ساعت درد کشیدم ولی ن اصلا گریه کردم ن جیغ و داد فقط موقع درد راه میرفتم بخواب ...

اره منم خودم طبیعی رو ترجیح میدم و بی صبرانه منتظر شروع دردامم به عشق دیدن بچم😍

ا

خدای بزرگ خودت بهم  یه هدیه  کوچولو  و دوست داشتی دادی خودت حافظ سلامتیش باش جز تو کسی رو ندارم فقط تو به حالم آگاهی.    برای سلامتی نی نی من و همه نی نی های تو راه یه صلوات لطفا  بفرستید.