1421
1389
سه روز خوردم سه روزم هم خوردم هم شیاف بعد یه هفته دردام شروع شد من از هفته 38و دوروز

من 36 هفته و 3 روز بود که شروع کردم واژینال استفاده میکنم ان شاالله به موقع اثر کنه، هر روزم یک ساعت پیاده روی دارم

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دخترم یعنی زندگیم، تازه فهمیدم خدا بهم دختر داده، عشقم، نفسم، عمرم عاشقانه دوستت دارم💕💕❣️❤️💖
آمپول فشار چیزی نیست  جاری من ۴۲ هفته زایمان کرد  بین معقد و واژن ی فلصله هست اونجارو ما ...

معاینه لگن که رفتم دیگه تا حالا نرفتم فردا قراره برم معاینه بشم

اووووووه تا دلت بخواد پیاده روی کردم پله پایین بالا کردم زیر دوش قر دادم و بشین پاشو رفتم ولی انگار نه انگار خخخ دیگه زانوهام بهشون خیلی فشار اومد 

اره میدونم عزیزم روز زایمان با وجود دردهایی که کشیده میشه ولی پر از عشقه واقعا ولی نمیدونم چرا از ام ...

من رفتم برا زایمان کیسه ابم پاره شده بود ولی درد نداشتم با امپول رایمات کردم درد داشتم ولی مال بدن وخود زایمانه ربطی به امپول نداشت

همسرم عشقم پسرم نفسم  

یکی دیگه از خصوصیات پوشک مای بیبی  تعویض آسان و راحت

برای تعویض پوشک پول-آپ به راحتی می تونین از دوخت کناری، پوشک رو پاره کنید و با استفاده از چسب دورانداز بهداشتی که در پشت  قرار داره اون رو بپیچید و دور بیاندازید.

برای اطلاعات بیشتر به اینستاگرام ما سر بزنید

اره میدونم عزیزم روز زایمان با وجود دردهایی که کشیده میشه ولی پر از عشقه واقعا ولی نمیدونم چرا از ام ...

درد ک زیاده من خودم ۱۲ ساعت درد کشیدم ولی ن اصلا گریه کردم ن جیغ و داد فقط موقع درد راه میرفتم بخوابی بیشتر میشه و مدام حضرت فاطمه صدا میکردم خیلی کمکم کرد مثل درد پریود ولی یکم بیشتر . این روزا خرما بخور  از اصلا استرس نداشته باش من اگه ده بار دیگه هم برم زایمان بازم میگم طبیعی چیزی ک خدا خودش گفته 

1390
درد ک زیاده من خودم ۱۲ ساعت درد کشیدم ولی ن اصلا گریه کردم ن جیغ و داد فقط موقع درد راه میرفتم بخواب ...

اره منم خودم طبیعی رو ترجیح میدم و بی صبرانه منتظر شروع دردامم به عشق دیدن بچم😍