1428
1411

خانوما خبر دارید فرش ارزون شد ؟

1436
من نخوردم فقط شیاف گل مغربی خوب بود برام

خوردی یا واژینال استفاده کردی؟ بعد چند روز بهت اثر کرد؟ 

دخترم یعنی زندگیم، تازه فهمیدم خدا بهم دختر داده، عشقم، نفسم، عمرم عاشقانه دوستت دارم💕💕❣️❤️💖
علکی چیزی نخو رین که روخودتون وبچه تاثیر بزاره موقع ش که شدبرین معاینه دهانه رحمتونوتحریک کنن نشدمنت ...

من امروز یعنی ۳۰ مرداد موعد زایمانم بود که دردم شروع نشد 

۴۰ هفته کاملم

1394

عزیزم وقتش بشه خودش شروع میشه 

من هفته ۳۹ زعفرون دم کردم خوردم انقدر حالم ید شد 

دکتر داشت کلمو از تنم جدا میکرد 

میگفت این دمکرده ها ضرر داره یوقت جفت از بچه جدا میشه وقتش بشه خودش شروع میشه درد 

اول هفته ۴۰ رحمم ۲ سانت باز شد همون روز تا شب زایمان کردم 

خدا خودش داده خودشم کمک میکنه . این همه تحمل کردی چند هفته هم روش 

بهترین چیز پیاده روی هروز عصر نیم ساعت یساعت برو پیاده روی بچه خودش میاد پایین 

عزیزم وقتش بشه خودش شروع میشه  من هفته ۳۹ زعفرون دم کردم خوردم انقدر حالم ید شد  دکتر دا ...

اخه من ۴۰ هفته کاملم دیگه

رفتم توی ۴۱ هفته و هنوز دردی ندارم

میترسم با زور امپول فشار بخوان دنیاش بیارن گفتم یه چیزی بخورم دردم شروع بشه خودش

1396
آمپول فشار مگه چیه چیزی نیست ک عزیزم  من ب جرات میگم بهترین روز زندگیم روز زایمانم بود چون ب ع ...

اره میدونم عزیزم روز زایمان با وجود دردهایی که کشیده میشه ولی پر از عشقه واقعا ولی نمیدونم چرا از امپول فشار اینهمه میترسم اخه میگن دردارو چندبرابر میکنه

اخه من ۴۰ هفته کاملم دیگه رفتم توی ۴۱ هفته و هنوز دردی ندارم میترسم با زور امپول فشار بخوان دنیاش ...

امپول فشار  ضرری نداره اصلا اسمش بد دررفته فقط وگرنه مثل اینچیزا که میخورید دردارو شروع میکنه 

همسرم عشقم پسرم نفسم  
اخه من ۴۰ هفته کاملم دیگه رفتم توی ۴۱ هفته و هنوز دردی ندارم میترسم با زور امپول فشار بخوان دنیاش ...

آمپول فشار چیزی نیست 

جاری من ۴۲ هفته زایمان کرد 

بین معقد و واژن ی فلصله هست اونجارو ماساژ بده آروم اینارنت سرچ کن هست نمیدونم اسمش چی بود . 

اصلا رفتی معاینه ؟ ببینی چند سانتی ؟ 

شما فردا خنکی هوا برو پیاده روی 

1331