2737
2734
عنوان

همکاران محترم تشریف بیارید😀

173 بازدید | 18 پست

من در اینجا شاغل هستم

صبح ها ..کارشناس خوندن خط بیبی چک هستم

ظهرها مشاوره اشپزی

عصرها متنوع کار میکنم

شبها هم دلیل بیدار موندنم رو توصیح میدم..

کیا با من همکار اند؟

کی ها فقط شیفت شب هستن؟

الان کم کم میخوام شیفت رو تحویل بدم..برم..

مهربون باشیم با هم...در حد یک توقف با ماشین واسه خانمی که با کالسکه از خیابون رد میشه...در حد یک لبخند زدن به بچه ای که مامانش دیر اومده دنبالش تو مدرسه...در حد دادن یک دستمال به خانمی که تو اتوبوس دنبال دستمال تو کیف اشه...مهربون باشیم در حد کوچک...ولی همین کوچک ها ایران رو زیبااا میکنه.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من متخصص کنکورم مواظبم تاپیک کنکور نزنن و جا بندازم  

اگر زندگی خانوادگی پرتنشی داریم و تحصیلات و تخصص در زمینه خانواده نداریم نسخه ناموفق زندگی خودمون را برای بقیه نپیچیم ! مثال: همه مردها فلانند، همه زنها فلانند، به شوهر رو نده، جواب بدیشونو با بدی بده، ازدواج نکن، ازدواج بکن، بچه بیار زندگیت شیرین شه... حسن ختامشم اینه که روانشناس و مشاور هیچی حالیشون نیس من خودم یه پا مشاورم!  شما اگه بیل زن بودی که در خونه خودتو سرسبز کرده بودی عزیزدل   
2738

من عصر بودم .شب نمیخواستم باشم جامو با یه همکار دیگه عوض کردم . واسه ما آف وجود نداره خواهر باید بهمون سختی کار تعلق بگیره 

البته حوزه کاریم فرق میکنه بیشتر انگیزشی هستم . ممنوعیتمون هم تاپیک های خیانتی هستش گفتن بخاطر سابقه کاری که دارم نرم اونورا . 

هیچ  
ماهی چقدر میگیری خواهر؟😀

حالا گفتن صد سال اول رو به صورت ازمایشی بیام😂

مهربون باشیم با هم...در حد یک توقف با ماشین واسه خانمی که با کالسکه از خیابون رد میشه...در حد یک لبخند زدن به بچه ای که مامانش دیر اومده دنبالش تو مدرسه...در حد دادن یک دستمال به خانمی که تو اتوبوس دنبال دستمال تو کیف اشه...مهربون باشیم در حد کوچک...ولی همین کوچک ها ایران رو زیبااا میکنه.

من افتخارم اینه که از وقتی اینجا شاغل شدم به همه ی خواستگارام بدبین شدم و هر روز افتخار میکنم که مجردم😂😂که گام بزرگی در زندگیم بود . چون تا قبلش دوستامو میدم ازدواج کردن افسردگی میگرفتم الان با یه پوزخند استوری هاشونو رد میکنم😎😂

در تاریخ ۹۹/۹/۹ یه معجزه بزرگ تو زندگیم رخ داد  . خدایا شکرت 😍😘
2706