1421
1411
عنوان

افتخاری دیگراز بهاره.....واقعا چشه😰

4409 بازدید | 125 پست

بهاره رهنما رو میگم  تازه دیدم کلیپشو...😖😖😖😖اینجا

❤💗💟❤💗💟❤💗💟❤💗💟❤💗💟💗❤💗فقط خواستم با عکس پروفایلم ست شه😛

کووو

سلام عزیزجان میشه واسه حاجتم صلوات بفرستی😍امیدوارم به تموم آرزوهای قشنگت برسی😍خدای مهربونم بخاطر همه چیز شکرت...همیشه خدایی کردی وبندگی نکردم...خیلیییی دوستت دارم...راضیم به رضایت تو یاارحم الراحمین...امام رضا واسطه حاجتم تویی ضامن خوشبختیم باش...من مطمئنم حاجتمو ازخدا میگیرم...من ازدواج بسیااااار بسیااااار موفقی خواهم داشت من وهمسرم خوشبخت ترین وعاشقترین زوج جهان میشیم 😍😍

میدونستین پوشک پول-آپ نم پس نمیده و باعث میشه ادرار با سطح پوست کودک تماس پیدا نکنه؟

یکی از خصوصیات پوشک مای بیبی جذب بالاست 

برای اطلاعات بیشتر اینستاگرام ما رو دنبال کنید

چیزی نمیادکه

سلام عزیزجان میشه واسه حاجتم صلوات بفرستی😍امیدوارم به تموم آرزوهای قشنگت برسی😍خدای مهربونم بخاطر همه چیز شکرت...همیشه خدایی کردی وبندگی نکردم...خیلیییی دوستت دارم...راضیم به رضایت تو یاارحم الراحمین...امام رضا واسطه حاجتم تویی ضامن خوشبختیم باش...من مطمئنم حاجتمو ازخدا میگیرم...من ازدواج بسیااااار بسیااااار موفقی خواهم داشت من وهمسرم خوشبخت ترین وعاشقترین زوج جهان میشیم 😍😍
1436

هیچی نبود که

نزار زندگی برام بیشتر از این سخت بشه.                      یکم به خودت بیا فکر کنم وقتشه.                               از آسمون سنگ بیاد.                                                 حتی اگه جنگ بشه.                                                  دل من تو رو میخواد. میدونی حقشه
1394

وای اره منم دیدم 

با اون انگشتش چه فاکی هم نشون میده 😐😐😐 

این از پیمان جدا شد چرا اینجور شد 😕😕😕

حالم این روزا حالِ خوبی نیست /مثل حالِ عقاب، بی‌پرواز/شکلِ حالِ «ژوکوند» بی‌لبخند/مثل احوالِ تار بی‌«شهناز»
1396
وای اره منم دیدم  با اون انگشتش چه فاکی هم نشون میده 😐😐😐  این از پیمان جدا شد چرا این ...

شما مختصر مفید توضیح بده

پای مادرتان راببوسید آنقَدر که به گریه بیفتد از گریه او شماهم به گریه می افتید آنجاست که زندگیتان روی غلتک می افتد و خداوند درهایی که برویتان بسته را باز میکند
1437