1421
1389
عنوان

افتخاری دیگراز بهاره.....واقعا چشه😰

| مشاهده متن کامل بحث + 4409 بازدید | 125 پست
عملی همراه با فیلم😂

😂😂😂مرحله ب مرحله😂😂حال کردی توضیح رو

فقط 31 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یکی هست که نباشه نیستم⁦❤️⁩خدای مهربونم بهم ی هدیه ی خیلی ارزشمند داد⁦❤️⁩منم بالاخره باردارشدم⁦❤️⁩درسته فعلا قصدشو نداشتم، ولی خداجونم مرسی از اینکه منو لایق دونستی⁦❤️⁩میشه برای سلامتی نی نی نازم ی صلوات مهمونم کنی اجی⁦؟⁦❤️⁩فدای دل مهربونتون بشم⁦❤️⁩
این میشه🖕🏻😄

ن بابا همینو نشون داد😕😂😂

پرسپولیس...مگه از اسم تو قشنگتر تو این دنیا هست؟😊...جونِ دلم قهرمانیت مبارکت باشه😍نوش جون هممون😌...چقد قشنگه لحظه ای ک جامو تقدیمت میکنن...هوادارا جیغ و سوت میزنن..بعضیا ناراحت😒و من غرق در گریه و خنده😢حالمو نمیفهمم..اما میدونم ک نمیخام اون لحظه تموم شه...میخام زمان متوقف شه و من غرق تماشای ابهت تو باشم...از نظر من آسمونم سرخش قشنگ تره😍😍پرسپولیسم باش و بمون ک من با تو نفس میکشم😔😔

خانوم هایی که  میخوان  زیباتر و جوان  تر از  همیشه  به  نظر بیان اینجا 

میتونید  از تخفیفات  پاییزه  هیجان  انگیزی استفاده  کنید

مجبور بودم خواهر😂😂😂😂

خدا نکشتت

ديوانه و دلبسته ي اقبال خودت باشسرگرم خودت عاشق احوال خودت باشيک لحظه نخور حسرت آن را که نداريراضي به همين چند قلم مال خودت باشدنبال کسي باش که دنبال تو باشداينگونه اگر نيست به دنبال خودت باشپرواز قشنگ است ولي بي غم و منتمنت نکش از غير و پر و بال خودت باشصد سال اگر زنده بماني گذرانيپس شاکر هر لحظه وهر سال خودت باش
1436
خدا نکشتت

😂😂😂

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یکی هست که نباشه نیستم⁦❤️⁩خدای مهربونم بهم ی هدیه ی خیلی ارزشمند داد⁦❤️⁩منم بالاخره باردارشدم⁦❤️⁩درسته فعلا قصدشو نداشتم، ولی خداجونم مرسی از اینکه منو لایق دونستی⁦❤️⁩میشه برای سلامتی نی نی نازم ی صلوات مهمونم کنی اجی⁦؟⁦❤️⁩فدای دل مهربونتون بشم⁦❤️⁩
خوقشنگ بکید چی شده😐😐😕😕😕

نشد آدرس بدم ولی توضیح دادم نشسته توماشین عربده میکشید بعدبا انگشت واسه پلیسا علامت فاک رو هی نشون میداد

❤💗💟❤💗💟❤💗💟❤💗💟❤💗💟💗❤💗فقط خواستم با عکس پروفایلم ست شه😛

اره دیدم خیلی بیشعوره 

اول ک داد میزنه بعدم انگشت وسط نمیدونم حواله کی میکرد

چقد من از این شخص بدم میاد(با لحن فهیمه تو پایتخت)

هر زن دو چهره دارد.یکی برا جهان و دیگری برای خلوت خویش♡
یعنی همون چاک خودمون 😁طرف بی ادب و بی حیا میگه اوه فاک می کمان 🤦‍♀️

مگه خودمون میگیم اوه چاک؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1432
نشد آدرس بدم ولی توضیح دادم نشسته توماشین عربده میکشید بعدبا انگشت واسه پلیسا علامت فاک رو هی نشون م ...

با حاجی😯😯😯😯

ان مع العسر یسرااااا....خدا جونم میدونم ک مبینیم دلم آرامش میخواد.آرامشی ب لطافت آغوشت.دلم آسونی میخواد همونی ک خودت وعده دادی.دلم میخواد هربار ک از همه جا بریدم بغلم کنی و آرومم کنی.ایمان دارم ک هستی.خدااایا دوست دارم توام نگاهتو ازم نگیر😍😍😍😍
1396
ن بابا همینو نشون داد😕😂😂

این که فاک نیست 

فاک با انگشت وسطه این بیلاخه😐

من یه آفرودیتم   🌼تو میتوانی ساعت ها بنشینی و پشت سر من حرف بزنی   خیال‌بافی کنی  قضاوت کنی ،به من تهمت بزنی یا حتی فحش بدهی اما بهتر است بدانی درست همان لحظه‌ای که تمام وجودت پر از کینه شده من در بهترین کافه‌ی شهر نشستم و بستنی وانیلی می‌خورم با تزیین توت فرنگی🍨🍧🍦 خوشمزه است   امتحان کن  
توماشینش داره عربده میکشه بعدشیشه رومیکشه بالا واسه پلیسا با انگشت دستش یه حرکت زشتی رو نشونشون میده ...

😯😐

*گرگ باش تا محتاج نوازش نباشی ..... گرگ یعنی: ارتش تک نفره  تنها ولی وحشی*                    بگذار کفتارها برای خود حکومت خیالی کنند ... نمیدانند سکوت گرگ آغاز یک فاجعه است😞 😃  من برای هدفم قید همه چیز را میزنم خواب که چیزی نیست😃
یعنی همون چاک خودمون 😁طرف بی ادب و بی حیا میگه اوه فاک می کمان 🤦‍♀️

عاشق توضیح دادنتم ینی هلاکم کردی نصف شبی😃😂😂😂😂

هر زن دو چهره دارد.یکی برا جهان و دیگری برای خلوت خویش♡
1339