1421
1389
عنوان

افتخاری دیگراز بهاره.....واقعا چشه😰

| مشاهده متن کامل بحث + 4402 بازدید | 125 پست

توماشینش داره عربده میکشه بعدشیشه رومیکشه بالا واسه پلیسا با انگشت دستش یه حرکت زشتی رو نشونشون میده😨

❤💗💟❤💗💟❤💗💟❤💗💟❤💗💟💗❤💗فقط خواستم با عکس پروفایلم ست شه😛

یکی آدرس کلیپو بده ببینم

سلام عزیزجان میشه واسه حاجتم صلوات بفرستی😍امیدوارم به تموم آرزوهای قشنگت برسی😍خدای مهربونم بخاطر همه چیز شکرت...همیشه خدایی کردی وبندگی نکردم...خیلیییی دوستت دارم...راضیم به رضایت تو یاارحم الراحمین...امام رضا واسطه حاجتم تویی ضامن خوشبختیم باش...من مطمئنم حاجتمو ازخدا میگیرم...من ازدواج بسیااااار بسیااااار موفقی خواهم داشت من وهمسرم خوشبخت ترین وعاشقترین زوج جهان میشیم 😍😍

بعد از زایمان هنوز شکمت بزرگه ؟ من از ماماشاپ گن خرید برای شکمم فقط ۲ ماه استفاده کردم، معجزه کرد. 

کلی گن دارن که همشونم ترکه. من که واقعا راضی بودم

حتما سر بزنید

1390
فاک چیه؟معنیش چیه؟

👍

پرسپولیس...مگه از اسم تو قشنگتر تو این دنیا هست؟😊...جونِ دلم قهرمانیت مبارکت باشه😍نوش جون هممون😌...چقد قشنگه لحظه ای ک جامو تقدیمت میکنن...هوادارا جیغ و سوت میزنن..بعضیا ناراحت😒و من غرق در گریه و خنده😢حالمو نمیفهمم..اما میدونم ک نمیخام اون لحظه تموم شه...میخام زمان متوقف شه و من غرق تماشای ابهت تو باشم...از نظر من آسمونم سرخش قشنگ تره😍😍پرسپولیسم باش و بمون ک من با تو نفس میکشم😔😔
وای اره منم دیدم  با اون انگشتش چه فاکی هم نشون میده 😐😐😐  این از پیمان جدا شد چرا این ...

خخخخ

هیچ چیز در دنیا ، بدتر از معمولی شدن برای کسی نیست ، تبدیل به روزمرگی شدن .... از اینکه حضورت برای یک نفر بشود مثل مسواک زدن .... مثل شانه کردن ..... که اگر حوصله داشت سراغت را بگیرد و اگر نداشت بگوید بماند برای بعد ، دیر نمیشود !😔😔😔به خودتان احترام بگذراید ....با کسی بمانید که اولویتش باشید ، که برایش دغدغه بشوید ، کسی که هر لحظه یادتان در خاطرش رژه برود ، کسی که به خواب ، به کار ، به استراحتش بگوید : بایستید .....!  اول " او" .....
فاک چیه؟معنیش چیه؟

قربون سادگیت 

ديوانه و دلبسته ي اقبال خودت باشسرگرم خودت عاشق احوال خودت باشيک لحظه نخور حسرت آن را که نداريراضي به همين چند قلم مال خودت باشدنبال کسي باش که دنبال تو باشداينگونه اگر نيست به دنبال خودت باشپرواز قشنگ است ولي بي غم و منتمنت نکش از غير و پر و بال خودت باشصد سال اگر زنده بماني گذرانيپس شاکر هر لحظه وهر سال خودت باش
1376
فاک چیه؟معنیش چیه؟

الان چجوری توضیح بدم😌😩😖🖕⭕

فقط 32 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یکی هست که نباشه نیستم⁦❤️⁩خدای مهربونم بهم ی هدیه ی خیلی ارزشمند داد⁦❤️⁩منم بالاخره باردارشدم⁦❤️⁩درسته فعلا قصدشو نداشتم، ولی خداجونم مرسی از اینکه منو لایق دونستی⁦❤️⁩میشه برای سلامتی نی نی نازم ی صلوات مهمونم کنی اجی⁦؟⁦❤️⁩فدای دل مهربونتون بشم⁦❤️⁩

😂😂😂

ديوانه و دلبسته ي اقبال خودت باشسرگرم خودت عاشق احوال خودت باشيک لحظه نخور حسرت آن را که نداريراضي به همين چند قلم مال خودت باشدنبال کسي باش که دنبال تو باشداينگونه اگر نيست به دنبال خودت باشپرواز قشنگ است ولي بي غم و منتمنت نکش از غير و پر و بال خودت باشصد سال اگر زنده بماني گذرانيپس شاکر هر لحظه وهر سال خودت باش

خوقشنگ بکید چی شده😐😐😕😕😕

ان مع العسر یسرااااا....خدا جونم میدونم ک مبینیم دلم آرامش میخواد.آرامشی ب لطافت آغوشت.دلم آسونی میخواد همونی ک خودت وعده دادی.دلم میخواد هربار ک از همه جا بریدم بغلم کنی و آرومم کنی.ایمان دارم ک هستی.خدااایا دوست دارم توام نگاهتو ازم نگیر😍😍😍😍

عملی همراه با فیلم😂

فقط 9 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
_چرا همیشه به چشمام میگی لعنتی😐         _نمیدونم عزیزم ...چشمات غرقم میکن...وقتی تو تیله های زلال چشمات خیره میشم...یهو به خودم میام میبینم یادم رفته نفس بکشم....چشمات شفافه ...برق میزنه...خودمو تو مردمکش میبینم...صادقه ...انگار باهام حرف میزنه....نمیدونم سونیا ...ولی قطعا چشم هات لعنتیه ""...                                                                                                                                                                                                               یک عدد خسته   مرسی که گیر نمیدین و در زندگی خصوصی من دخالت نمیکنین 
1427
😂😂😂

مجبور بودم خواهر😂😂😂😂

فقط 32 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یکی هست که نباشه نیستم⁦❤️⁩خدای مهربونم بهم ی هدیه ی خیلی ارزشمند داد⁦❤️⁩منم بالاخره باردارشدم⁦❤️⁩درسته فعلا قصدشو نداشتم، ولی خداجونم مرسی از اینکه منو لایق دونستی⁦❤️⁩میشه برای سلامتی نی نی نازم ی صلوات مهمونم کنی اجی⁦؟⁦❤️⁩فدای دل مهربونتون بشم⁦❤️⁩
1364