1345
1341

سیگنال سفید کننده بزن  

بیخیال... زندگی صد سال اولش سخته. زیاد سخت نگیر.                                                                      من از اولش ناخواسته بودم. هنوزم ناخواسته ام.😔 هیشکی دوسم نداره. از دست خودمم خیلی ناراحتم😔😢گفتم شمام در جریان باشید. 

تا حالا به سفر سویس فکر کردی ؟

اگه دوست داری به ژنو تو سویس سفر کنی   

حتما به اینجا سر بزن

باور کن خمیر دندون نسیم هم عالیه 

مسواک هم خیلی تو تمیز شدن دندونا تاثیر داره

مسواکتم تغیر بده

بیخیال... زندگی صد سال اولش سخته. زیاد سخت نگیر.                                                                      من از اولش ناخواسته بودم. هنوزم ناخواسته ام.😔 هیشکی دوسم نداره. از دست خودمم خیلی ناراحتم😔😢گفتم شمام در جریان باشید. 
1350

یه بار جرمگیری کن و بعدش مرتب مسواک بزن

پرسپولیس...مگه از اسم تو قشنگتر تو این دنیا هست؟😊...جونِ دلم قهرمانیت مبارکت باشه😍نوش جون هممون😌...چقد قشنگه لحظه ای ک جامو تقدیمت میکنن...هوادارا جیغ و سوت میزنن..بعضیا ناراحت😒و من غرق در گریه و خنده😢حالمو نمیفهمم..اما میدونم ک نمیخام اون لحظه تموم شه...میخام زمان متوقف شه و من غرق تماشای ابهت تو باشم...از نظر من آسمونم سرخش قشنگ تره😍😍پرسپولیسم باش و بمون ک من با تو نفس میکشم😔😔

من ک والا یا نسیم میزنم یا پونه همه ام در حسرت دندونامن

فقط 40 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
  میشه واسه رسیدین به آرزوم صلوات بفرستی                                                                                                                   تیکره رسیدن به مراد دلمه .خدایا شکرت
میشورم ولی زیاد تاثیر نداره

نمک و جوش شیرین و قاطی کن باهاش مسواک بزن عالیه واسه سفیدی

1
5
10
15
20
25
30
35
40
  میشه واسه رسیدین به آرزوم صلوات بفرستی                                                                                                                   تیکره رسیدن به مراد دلمه .خدایا شکرت

زغالو پودر کن بزن به دندونات  اونم عالیه 

خمیر دونش نها خوده زغال

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشورم ولی زیاد تاثیر نداره

بعض جنس دندانها کلا زرد رنگ هست ارثیه 

ولی جرمگیری بی تاثیر نیست 

البته یه روشی در دندانپزشکی انجام میدن برای سفید دندان 

که یک جلسه در مطب بعد یه قلبی میده با مواد چند مرتبط در منزل انجام میدید سفید د میشه 

1226
زغال کبابی دیگه

اره 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1364