2737
2734

الان دارم از یه عروسی میایم

هیچ وخ ن از عروسیا فیلم گرفتم ن عکس

الان ی پسره تقریبا شانزده ساله با خواهرش داشتن میرقصیدن خواهرش باز چند سال ازش کوچکتره تقریبا یازده و اینا نمیدونم چرا یهو گوشی رو گرفتم ازش یه فیلم کوچولو گرفتم جلو همه داد زد فلانی فیلم نگیر

خیلی ضایع شدم حالم بد 

بلند شدم اومدم خونه

نمیدونم چرا همچین 

عزیزممم. بیا بغلممم😊😊😊 خیلی حست بد الان. 

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
خخخ منم تو مجلسا هميشه وقتي دارم به يكي كه باهاش صميمي ام فهش ميدم دقيقا سر فهش دادنم موزيك قطع ميشه ...

اون فرق میکنه من خیلی بهم برخورد آخه ب نظرم بچه اومدن

من از عروس و داماد که دختر خاله وپسرخاله مامانم میشن  ،عکس گرفتم،عروس گفت نگیر،خیلی ضایع شدم،حالاخوبه عروس اصلا اهل حجاب نیست همیشه عکسش لختی پروفایلشه ،خلاصه ضایع شد ولی فراموش کردم ،اونام یادشون نمیاد

2706