2737
2734
عنوان

چرا نمیرن از خونم ....

| مشاهده متن کامل بحث + 2608 بازدید | 80 پست
دردی این چنین کشیدم که مپرس 😁

خو بعد چکار کردی 

کدومشون دعوا کنم اونو دعوا کنم میگن بخاطر ما داره اینکارو میکنه که نمونیم دخترمو دعوا کنم که یه جور هوووووف

پسرم منو بابایی و آجی دنیا بی صبرانه منتظر به دنیا اومدن و گرفتن دست های کوچولوت هستیم   خاله ها میشه برای سلامتی پسرم صلوات بفرستین
ممنون برام دعا کن دعوام نشه آخه خیلیییی صبرم کمه

آخ آخ . بمیرم برات.  ده تا صلوات نذرت کردم.  نه تاشو میفرستم. یکیش گرو میمونه تا ایشالله بدون دردسر رفتن خودت بفرست به نیابت من یا خبر بده بفرستم برات .

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حتمادعوات میشه😂😂 بهتره ک زودمیرن راحت میشی دوتابچه نسازیجافاجعس 

واااای بعد حرف حدیث های بعدشو ن چی 

پسرم منو بابایی و آجی دنیا بی صبرانه منتظر به دنیا اومدن و گرفتن دست های کوچولوت هستیم   خاله ها میشه برای سلامتی پسرم صلوات بفرستین
2731
میگم پدرشوهر نداری؟پدرشوهرت هلوشو بدم لیموشو بدم کجاست پ

زیاد با شوهرش اوکی نیست ...ولش میکنه تو خونه تنهایی سفر و این و ور و اون ور ...اخه بابای شوهرم نیست ..ازدواج دومشه 

2738

من بااینکه فوق العاه مهمان نوازم ومهربون اللبته تعریف ارخودنباشه اصلاحوصله مهمونی ک بخوادچندشب بمونه روندارم نهایت یشب ببشتربشه دیگ کلابیخواب میشم  ناراحتم ارابن اخلاقم ولی خودمم جابی نمیمونم بجزخونه پدرمادرامون 

وخدایی که بشدت کافیست
منم مادرشوهرم با خواهر شوهرم داشتن خونه تعمیر میکردن اومدن خونه من اهداعصابم داغدن بعد جاریه احمق نف ...

خوبه دونفر بودن اینا خودشون 5 نفرن با یه بچه 

آخ آخ . بمیرم برات.  ده تا صلوات نذرت کردم.  نه تاشو میفرستم. یکیش گرو میمونه تا ایشالله ب ...

ممنون فدات شم مهربون 

[QUOTE=101916010]برا  مگه خونتون شهربازیه؟ تفریح!!! من گفتم شاید اومده دوا درمون!!  خوبه ...

اره بابا ..سینما کوروش و پل طبیعت و کاخ گلستان و ...من 2 ساله ازدواج کردم اینها رو ندیدم ..میگه مادرم افسردگی گرفته گناه داره باهاش بد حرف نزنی به طبعش باش 

هیچی انقدر ریختن توی خودم که رفتم زیر سرم و تب کردم😁

خخخخخخ خیلی خوبه

ولی واسه من افاقه نمیکنه چون اینا هیچ جارو ندارن  همینجا میمونن

2706