2726
عنوان

چرا نمیرن از خونم ....

2608 بازدید | 80 پست

سلام بچه ها خوبین الان 10 روزه مادرشوهرم و پسر کوچیکش اومدن خونمون فردا میخوان برن شوهرم کلیک کرده که صبح رفتی کرج ارایشگاه بعدش برگرد همینجا اخر هفته با هم باشیم خسته شدم از صبح تا اخر شب سر پا هستم دیگه نا ندارم ...بعدش 10 روزه ما نزدیکی نداشتیم 😢😢😢خونشون کرجه ولی اومدن تهران خونه من 

وای چه بد

*گرگ باش تا محتاج نوازش نباشی ..... گرگ یعنی: ارتش تک نفره  تنها ولی وحشی*                    بگذار کفتارها برای خود حکومت خیالی کنند ... نمیدانند سکوت گرگ آغاز یک فاجعه است😞 😃  من برای هدفم قید همه چیز را میزنم خواب که چیزی نیست😃

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

چرا اومدن اینقد طولانی؟اگه تا الان تحمل کردی و چیری نگفتی تا جمعه هم صبر کن والا اخرش میگن دو روز نتونست مارو تحمل کنه و ال وبل

خدایا ممنونم بهم بچه های سالم دادی خدای خوبم مرسی که مث همیشه چشمتو رو تمامممم بدی هام بستی و خواستمو برآورده کردی...من دیگه فقط مامان پریا نیستم من الان مامان پریا و علی هستم❤❤❤

والا منم از شنبه پدر شوهر و مادر شوهر دوتا برادر شوهر جاری و بچش میخوان بیان خونمون 

خونشون بنایی داره معلوم نیست کی تمام شه 😐

پسرم منو بابایی و آجی دنیا بی صبرانه منتظر به دنیا اومدن و گرفتن دست های کوچولوت هستیم   خاله ها میشه برای سلامتی پسرم صلوات بفرستین
  من متنفرمممممم یکی شب بمونه خونم اونم چی خونشششش نزدیک باشه خدا صبرت بده واقعا

نه میشه کم محلی کرد نه بی احترامی 😒 اصلا تو فازش نیستم ..بعد مقصر شوهر خودمه بهش میگم بیا سفره بنداز میکه خودت بنداز من خسته ام 😈

2706