2726

۱۲ به بعد

فقط پهلو 

حس میکنم باتو دیوونگی خوبه❤بی خوابی و عادت این زندگی خوبه❤وقتی حواسم نیست آروم بیا پیشم❤وقتی حواست نیست باز عاشقت میشم❤وقتی حواست نیست چه دیدنی میشی❤وقتی حواست نیست بوسیدنی میشی❤ آهنگ وقتی حواست نیست از شادمهر عقیلی😉

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

از۴ماه یعنی شروعش 

سعی کن بییشترب پهلوی چپ بخوابی 

دورورتوپربالشت کن ک حواست باشه 

من بخاطرجفت پایین همش استراحت بودم توخوابم خیلی رعایت میکردم ولی تو۳۴هفته بندناف پیچیددورگردنش 

بدکترم گفتم منک همش رعابت کردم چرااینجودی شدگفت بخاطرپرچنب وجوش بودن جتینت بودراس میگفت ارادلم خیای تکون میخورد

اخرش گفت ولی سریع ارجاپاشدن یااین پهلواون پهلوزیادچرخیدن هم باعث پیچیدن بندناف میشه 

وخدایی که بشدت کافیست

ببخشید خانومایه سوال من یک هفته به نوعدم مونده چندروزی میشه خیلی کمردرد دارم مثل زمان پریود..سینه هامم دردمیکنن درصورتی ک قبلا فقط درزمان پریود اینجوری میشدم بنظرتون ممکنه باردارباشم😍؟

خدایاشکرت
معمولا از ۷ ماه البته خوابیدن چند دقیقه ای مشکلی ایجاد نمیکنه طولانی مدت خونرسانی به جنین رو مختل م ...

منم بانظر شما موافقم

ي موقعهايي كمرم درد ميكنه اندازه ي يك دقيقه ميخوابم زود به پهلو برميگردم البته اصلا نميشه خوابيد طاق باز چون نفس تنگه ميشه آدم

اللهم عجل لولیک الفرج ...

من از دوماه شروع کردم. 

اول به پهلو میخابیدم بعد ک بیدار میشدم وارونه خوابیده بودم! 

ولی تو دو سه هفته درست شد و از همون موقع به پهلو میخابم 

از الان شروع کن تا عادت کنی

تیکر بارداری نیست...دخترم👩زمستانم با تو بهار است⚘تو امید فرداهای منی؛محرم راز منی، تک گل باغِ منی.دردانه منی و من،از دوست داشتنت کوتاه نمی آیم😍
ببخشید خانومایه سوال من یک هفته به نوعدم مونده چندروزی میشه خیلی کمردرد دارم مثل زمان پریود..سینه ها ...

اصلاااا علایمو بیخیال من ماهی ک کلی علایم داشتم باردار نبودم و ماه بعدش ک علایم نبود باردار بودم

پسر نازم عاشقتم  
2706