2726
عنوان

خانمهای شاغل آموزش و پرورش

136 بازدید | 19 پست

سلام خانمهای عزیز من آخر آبان زایمانمه. منتها مسیرم تا مدرسه خیلی دوره حدودا۵ساعت راه.  سختمه طی کنم مسافت رو.  

میگند ماه آخر یعنی آبان رو استعلاجی میدن، منتها مهر ماه رو چه کنم؟ استعلاجی رو دو ماهه نمیدن که. خواهشمندم کمکم کنید بدجور گیر کردم. 

برای ظهور آقا صلوات بفرستیم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
دختر داییم بچه اش دنیا اومد یه مدت طولانی نرفت مرخصی زایمان بود چی بود نمیدونم

قبل زایمان رو میخوام بدونم. بعد از زایمان ۹ماه هست

5 ساعت ینی میرید و میاید همیشه سا اونجا خابگاه و اینا هست؟

سال اولمه. ۲.۵ساعت رفت ۲.۵ساعت برگشت. نخیر اونجا یه روستاست. خوابگاه نداره

عزیزم سه ماه آخر رو میتونی با هماهنگی دکترت که نامه بده شما باید استراحت مطلق کنی و بعدم تایید پزشک معتمد آموزش و پرورش مرخصی بگیری...کی گفته فقط یک ماه آخر رو استعلاجی میدن؟ من که هر کی دیدم سه ماه رو قشنگ گرفته‌.

دور باشید از کسی که مدام....کفر دارد نهفته...ایمان فاش!!!
عزیزم سه ماه آخر رو میتونی با هماهنگی دکترت که نامه بده شما باید استراحت مطلق کنی و بعدم تایید پزشک ...

دکتر بیشعورم نمینویسه آخه.   میگه اگه من بنویسمم کمسیون رد میکنه.. گررررریه

کمیسیون رد نمیکنه...چون اولا شما مثلا استراحت مطلقی و امکان ویزیت و معاینه مستقیم نیست ثانیا تایید پزشک دال بر به عنوان مثال  لکه بینی یا باز بودن دهانه رحم و.... کفایت میکنه و این موارد رو استثنائا زیاد سخت نمیگیرند و موافقت میکنند.به دکترت بگو یه ذره پرونده ی پزشکی و مدارکی که میخوای ارائه کنی رو شاخ و برگ بده...همین...من خیلی ها رو میشناسم سه ماه آخر مرخصی رفتن به همین شیوه.

دور باشید از کسی که مدام....کفر دارد نهفته...ایمان فاش!!!
دکتر دیگه ای برو و یه آشنا تو اداره پیدا کن حله من یه همکار داشتم همش تو استعلاجی بود و نمیومد سر ک ...

آخه میدونی، برم به دکتر دیگه چی بگم... نمیشه که یهو بگم برام استعلاجی بنویس چون فلانی ننوشته... چیکار کنم..😔

2706