2726

سلام .من کاربر نسبا قدیمی هستم البته مجبور شدم کاربریمو به دلایلی عوض کنم.ولی خب چرا تایپیک زدم بخاطر اینکه این چند وقت اخیر خیلی زیاد میبینم که بعضی از افراد میان توهین میکنن.یا کسی که واقعا مشکل داره رو مسخره میکنن.درسته اینجا مجازی ولی خیلیا تنهان وجایی  واسه درد ودل ندارن خواهش میکنم انقدر دل همدیگه رو نشکنیم با هم مهربون باشیم دنیا دو روزه اگه نمیتونیم کمک کنیم لااقل نمک روی زخم نباشیم.شاید با یک جمله مثبت شما دلی امیدوار بشه. مهم نیست همدیگه رو بشناسیم یانه مهم اینه که دستگیر باشیم.شرمنده پرحرفی کردم قصد توهین به هیچ کس رو هم ندارم واسه ی همتون بهترین هارو میخوام😘❤❤

۲تا حاجت دارم لطفاواسم ۲ تاصلوات بفرستین ودعا کنین .هرکس فرستاد بهم بگه براش سوره حمد بخونم😍

مرسی خوب گفتی 💙ان شا الله هممون یاد بگیریم

اگه شده روح پاکت مریض،حتی آسمونت اگه شده خاکستری،حتی رفتی اگه راه دور و خوابت پرید،تو قوی تری باختنو یادش نگیر...♡الهم صل علی محمد و آل محمد♡

عالی هستی گلم😘😘😘منم واسه شمابهترین هارومیخوام همیشه شادباشی ایشالاه

همسایه عوضیمون ساعت دونصفه شب بامشت میکوبید به دیوار حالا خداروشکر من خواب نبودم داشتم «شیپور»تمرین میکردم ملت دیونه شدنا!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مرسی خوب گفتی 💙ان شا الله هممون یاد بگیریم

قربونت عزیزم.مرسی که وقت گذاشتی خوندی

۲تا حاجت دارم لطفاواسم ۲ تاصلوات بفرستین ودعا کنین .هرکس فرستاد بهم بگه براش سوره حمد بخونم😍
2728
عالی هستی گلم😘😘😘منم واسه شمابهترین هارومیخوام همیشه شادباشی ایشالاه

ممنونم مهربون.انشالله شما هم همیشه شاد باشین و روزگار به کامتون

قربونت عزیزم.مرسی که وقت گذاشتی خوندی

😘😘😘

اگه شده روح پاکت مریض،حتی آسمونت اگه شده خاکستری،حتی رفتی اگه راه دور و خوابت پرید،تو قوی تری باختنو یادش نگیر...♡الهم صل علی محمد و آل محمد♡
ممنونم مهربون.انشالله شما هم همیشه شاد باشین و روزگار به کامتون

❤❤❤

همسایه عوضیمون ساعت دونصفه شب بامشت میکوبید به دیوار حالا خداروشکر من خواب نبودم داشتم «شیپور»تمرین میکردم ملت دیونه شدنا!
یه خانومی راجبع تایپکم نظر داد من تو غربت کلی دعاش کردم باور کنید هممون تنهایی وگرنه یک ونیم نصف شب ...

اره عزیزم درسته منم غریبم تازه اگه تو شهر خودمم بودم بازم تنها بودم .الانم شوهرم سرکاره یک ماه دیگه میاد.دلم خوشه به اینجا.مرسی دوستم که پرحرفی هامو خوندی.

دقیقا مث من حرفات گهربود خانومی

قربونت برم مهربون .شما لطف داری به من عزیزم

.گهری از خودتونه دوستم