2733
2734
عنوان

همسرم بهم گفتن...

| مشاهده متن کامل بحث + 1261 بازدید | 112 پست
هر چی شناخت بیشتر بشه از کسی، ادب و احترام یا برعکسش بیشتر اتفاق می افته، بسته به رفتار و منش خود طر ...

بابا و مامانامون بعد پنجاه سال هم عاشق هم هستن هم باهم راحت میحرفن... شاعر میگه آدم علشق عشقشو شما صدا نمیکنه...

اونوقت فرق شوهر آدم با همکارش چیه؟؟😕😕😕

‏کرونا تموم شد بمن نگین میای بریم بیرون یانه فقط لوکیشن بفرستین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یعنی چی شوهرت حواسش جایی بوده تو باور کردی صدات مخملیه عجیجم . این موقعه شب ملت نه رو به همن نه کنا ...

من هر طور که عشقم به زندگی و همسرم بیشتر بشه، باور میکنم و دوست دارم حتی اگر خواب و خیاله، همینطور زندگی کنم. محبت هم شب و روز نداره برای ما.

2731
بابا و مامانامون بعد پنجاه سال هم عاشق هم هستن هم باهم راحت میحرفن... شاعر میگه آدم علشق عشقشو شما ص ...

بابای من هروقت بخواد سر مامان کلاه بزار صداش میزنه عزیزم ۴۰ ساله باهم زنگی میکنن

وصله نمی شود دگر این دوهزار و یک تَرَک هی همه شب بند مزن چینی دلشکسته را@
واسه همه این چیزای عاشقانه پیش میاد.اما پز دادن نداره عادیه برامون😐

الهی شکککککککککککککککر که عادیه، الهی که خدای مهربون هزاران برابرش رو بهتون بده، 

به من هم به اندازه ی دلم بده که دیگه نیام پز بدم. خدا به همه دلها و نیت ها اگاهه

2738
بابای من هروقت بخواد سر مامان کلاه بزار صداش میزنه عزیزم ۴۰ ساله باهم زنگی میکنن

عزیزم گفتن با شما و فعل های جمع فرق میکنه...

پدرشما هم حتما به شوخی اینجوری میگن

‏کرونا تموم شد بمن نگین میای بریم بیرون یانه فقط لوکیشن بفرستین
خدایی فازتون از زدن این مدل تاپیک های بی محتوا چیه؟ اگه به تعریف و تمجید باشه هممون باید روزی هزارت ...

ازتون معذرت میخوام که وقت و انرژی تون رو هدر دادم. به نظر خودم، محتواش، انرژی مثبتی بود که میخواستم اخر شبی بدم و ظاهرا موفق نشدم

عزیزم گفتن با شما و فعل های جمع فرق میکنه... پدرشما هم حتما به شوخی اینجوری میگن

اتفاقا پدر من خیلی به مادرم وابسته است

وصله نمی شود دگر این دوهزار و یک تَرَک هی همه شب بند مزن چینی دلشکسته را@
بابا و مامانامون بعد پنجاه سال هم عاشق هم هستن هم باهم راحت میحرفن... شاعر میگه آدم علشق عشقشو شما ص ...

من از شما معذرت میخوام. دعامون کنید، ما هم به اون درجه از عشق برسیم

2706