2726

ببین شوهرت ادم ارومیه انگار.شلوغ پلوغ نیست.

منظمه بنظرم.

ساده هم هست.تجملاتی نیست

احساس میکنم متواضعه.

یکم اما حرف تو کتش بره طول میکشه.😃😃

صبر داره.

منطقیه

ببین قیافش شبیه داداشمه.منم با توجه به اون گفتم.

بابا بخدا من کاربر قدیمی ام.سایت بروز شد کاربریم پرید.نسخه جدید ازت بدم میاد😒😒

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
بنطر میرسه هم استانیم باشه و بسیار خورمو عاطفی ، مال کدوم استانه ؟؟

تهران هستیم عزیزم اصالتا ترک چطور شما کجایی 

بچه ها من معنی اسم پروفایلمو نمیدونستم یهو اینو گذاشتم الانم نمیشه عوض کنم لطفا نپرسید 
ببین شوهرت ادم ارومیه انگار.شلوغ پلوغ نیست. منظمه بنظرم. ساده هم هست.تجملاتی نیست احساس میکنم متو ...

اره ساده س ولی برعکس خیلی عجول 😂😂😂

بچه ها من معنی اسم پروفایلمو نمیدونستم یهو اینو گذاشتم الانم نمیشه عوض کنم لطفا نپرسید 

ما که ندیدیم

ديوانه و دلبسته ي اقبال خودت باشسرگرم خودت عاشق احوال خودت باشيک لحظه نخور حسرت آن را که نداريراضي به همين چند قلم مال خودت باشدنبال کسي باش که دنبال تو باشداينگونه اگر نيست به دنبال خودت باشپرواز قشنگ است ولي بي غم و منتمنت نکش از غير و پر و بال خودت باشصد سال اگر زنده بماني گذرانيپس شاکر هر لحظه وهر سال خودت باش
بهش میاد مردی باشه ک زیاد میره کوه و سوئیچ شو از شلوارش آویزون میکنه😐

😂😂😂جاده س بابا جاده 

الان چی میکنی میذاری یا بریم

ديوانه و دلبسته ي اقبال خودت باشسرگرم خودت عاشق احوال خودت باشيک لحظه نخور حسرت آن را که نداريراضي به همين چند قلم مال خودت باشدنبال کسي باش که دنبال تو باشداينگونه اگر نيست به دنبال خودت باشپرواز قشنگ است ولي بي غم و منتمنت نکش از غير و پر و بال خودت باشصد سال اگر زنده بماني گذرانيپس شاکر هر لحظه وهر سال خودت باش
2706