2726
عنوان

چرت و پرتای خواهرشوهرم

481 بازدید | 22 پست

شوهرم با خواهرش توپیام دعوا کردن 

خواهرش تهدیدش کرده وکلی چرت وپرت گفته 

شوهرمم کلی عصابش رو اروم کردم ک ولش کن توبزرگی اون نمیفهمه و..توراحت بگذر 

ازرو نمیره همینجوری داره زنگ میزنه وپیام میده

بنظرتون بگم جواب بده؟

چون اگ ج بده شوهرمم خیلی عصبابش خرده 

خواهرشم اینجانیست انگلیسه...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

چ بیکاره  حالا همو نمیبینن دعوا میکنن . 😐

جان مادر بعد از ۴ سال انتظار آمدی 😍خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس،بزرگترین نعمت و با شکوه ترین لحظات دانستنی.... خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ،بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم ....بگذار آرام باشم ...ب کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی ...فاش میگویم این حس را تاکنون لمس نکرده بودم ...اینگونه عاشقی  کردن را خودت ب من آموختی...احساس خودت ب تمام بنده هایت ...آری حس مادری ام را میگویم 
همسرم یکم حساسه میره روانشناس ویکم خالی میشه و تازه و خوشحال میشه  بعدش این گندمیزنه توعصابش

جوابشو نده خب 

چ دعوایی دارن مگه 

جان مادر بعد از ۴ سال انتظار آمدی 😍خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس،بزرگترین نعمت و با شکوه ترین لحظات دانستنی.... خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ،بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم ....بگذار آرام باشم ...ب کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی ...فاش میگویم این حس را تاکنون لمس نکرده بودم ...اینگونه عاشقی  کردن را خودت ب من آموختی...احساس خودت ب تمام بنده هایت ...آری حس مادری ام را میگویم 

خواهرشوهرت دیگه کیه...از این فاصله..از بریتانیای کبیرم دست از سرشماها برنمیداره😂😂😂حقشه بهش بگی مادرشوهر😂

خدایا کمتر‌‌‌‌‌‌‌‌ خلق ‌‌‌‌‌‌‌میکردی ولی با کیفیت تر       وقتی جواب ریپلیتو نمیدم...یعنی به تو چه اخه فضول بی فهم...قاشق نشستگان بسیارند  
ول کن از خجالت هم دربیان ، مسواک بزن بگیر بخواب، کرم شب هم بزن چه بیکاره از انگلیس دعوا راه میندازه ...

منکه بقران کاری ندارم 

شوهرم میخاست ج بده کلی بدوبیراه بگ گفتم ولش کن چرا عصابتو خرد کنی. 

ندید بگیری

جوابشو نده خب  چ دعوایی دارن مگه

مال یکسال دوسال نیست ک کینه های قبل رو به دل گرفته 

ماوضعمون خیلی خوب بود 

خرج خونه مادرشوهرم رومیدادیم ولی شوهرم ورشکست شد 

بعداون همه تنهاش گذاشتن و ...

2706