2733
2734

به دیگران اجازه دخالت ندیدمنوشوهرم پسرخاله دخترخاله ایم ازهمون اول سادگی کردم خیلی بامحبت بودم نسبت بهشون ولی هم مادرشوهرم هم خاله هام زندگیمونوجهنم کردن ازبس توزندگیمون دخالت کردنوسرک کشیدن حرف بردن آوردن واقعادیگه بریدم بااینکه مادرشوهرم بدترین ظلم درحق من کردولی هرموقع اومده خیلی بهش احترام گذاشتم ولی هنوزدنبال حرف وشردرست کردنه خاله هام ازاون بدترهمشون یه جورمنوعذاب میدن خانوادمم شهرستانن تواین شهرغریبم فقط اینارواینجاداشتم که اینم اینجوری

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

ما فامیل نزدیک هم‌نیستیم ولی از بس رو دادم پررو شدن بدتر از همه اینکه کنارشون زندگی میکنم 😔😔

**اُفَوِّضُ اَمری اِلی اَللّهِ اِنَّ اَللّهَ بَصیرُ بِالعِباد**
2738

بنظرم عروس خاله شدن بدترین ظلم دنیاس 

تیکر لاغری وزن اولیه ۸۰ 😐ایستگاه اول۷۰😣ایستگاه دوم ۶۰☻ببینیم تا ایستگاه سوم دووم میارم ی نه😥 میخوام تا عید بترکونم من میتونم🍬💃

منم عروس داييم شدم اما خدا رو شكر خيلي خوبن مادر شوهرم بيشتر از مامانم هوامو داره 

همش به شوهرم ميگه مواظب باش اذيتش نكني يه وقت 

رابطه مون هم اويل زياد بود ولي الان نه دوريم 

خدایا شکرت 🙏🏻
من ازدواج فامیلی کردم ولی احدی اجازه نمیده به خودش تو زندگیم سرک بکشه . اینو مدیون شوهرمم که درست با ...

میتونم بپرسم همسرت چطوری باهاشون رفتار کرده؟ 

طعنه بر خواری من ای گل بی خار مزن/ من به پای تو نشستم که چنین خوار شدم 
2706