2733
2734
عنوان

بیمارستانم بیاین بگم چی شدم😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 817 بازدید | 49 پست
مثلا خصوصیه تا چشمم میره خواب ید دکتر میاد ید پرستار مین سر کشی حالا کاش خانوم باشن مردن الانم پلیس ...

دكتر نصفه شبى چيكار داره تو اتاق شما😂 صب ويزيت ميكنن، يه ديقه وايسا دم در بزن گاز بذار روش دوباره بپوش، فقط حواست باشه يه روغن خيلى بدى پس ميده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دكتر نصفه شبى چيكار داره تو اتاق شما😂 صب ويزيت ميكنن، يه ديقه وايسا دم در بزن گاز بذار روش دوباره ب ...

چه میدونم دکتر بود ید پرستار اومد فشار خون گرفت 

یک بغل حرف، ولی محض نگفتن دارم !
2731

بگو برات بلوز و مانتو نخی بیارن

مهربون باشیم با هم...در حد یک توقف با ماشین واسه خانمی که با کالسکه از خیابون رد میشه...در حد یک لبخند زدن به بچه ای که مامانش دیر اومده دنبالش تو مدرسه...در حد دادن یک دستمال به خانمی که تو اتوبوس دنبال دستمال تو کیف اشه...مهربون باشیم در حد کوچک...ولی همین کوچک ها ایران رو زیبااا میکنه.

من اول تیر بیمارستان بستری بودم تو ccuشبا ک خوابم نمیبرد...فردا صبحشم موقع آنکارد تخت ۶صبح میگفتن اینو ول کنید تازه خوابش برده😆بعد فکرشو کن توccuمدل خوابیدنه منو...یه بالشت زیر سرم یه بالشتم رو سرم بعد دَمِ رو😆😆😆

با کلی دستگاه ک بهم وصل بود آی حرص میخوردن ولی میخندیدنا...ولی فکر کن جلوی یه مرد سختگیر ک میومد هرروز سرکشی دیگه منو ک میدید میخندید میگفت ایشونم مستمر آزادن😎😎🤣🤣

♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡
2738
بگو  واسه خودم یه وسیله بهداشتی میخوام...نمیگن...اگر هم ک زنن باهاشون دوست شو صحبت کن.

ریدم 😭😁😁😁رفتم یکی بهم نشون داد گفت برو فلان جا رفتم اونجا در زدم بهم نداد 😭😭😭😁😁😁گفت بسته منم برگشتم گم شدم یکم انقد ترسیدم خداروشکر پیدا کردم اتاق و  خیلی وحشت کرده بودم😥😥😥

یک بغل حرف، ولی محض نگفتن دارم !
2706