2726
عنوان

بیمارستانم بیاین بگم چی شدم😭😭

817 بازدید | 49 پست

اومدم بیمارستاه همراه کسی هستم زیر بغلم همش سوخته  به هیچی هم دسترسی ندارم جز اب و کرم ضد افتاب یکم کرم ضد افتاب زدم داغون شدم از بس سوخت بعدش با اب شستم‌😭😭مسخره م نکنید چرا ضد افتاب زدی مجبوز شدم گفتم شاید خوب باشه خودم تجویز کردم ولی داغونم کرد چیکار کنم 😭😭😭الان رفتم یه پرستار اوردم رو سر بیماربهم گفت من فکر میکنم خودت بیشتر به دکتر نیاز داری تا این خیلی حساسی😥

یک بغل حرف، ولی محض نگفتن دارم !

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

زینک اکساید بزن

اگر زنی رنگ شاد بپوشد رژ لب بزند ، و کلاه عجیب و غریبی سرش بگذارد ، شوهرش با اکراه او را با خودش به کوچه و خیابان می برد . ولی اگر کلاه کوچکی بر سرش بگذارد و کت و دامن خیاط دوز تن کند شوهرش با کمال میل او را بیرون> می برد و تمام مدت به زنی که لباس رنگ شاد پوشیده و کلاه عجیب و غریب سرش گذاشته و رژ لب زده است خیره می شود !!!

دختر خوب! از داروخانه شبانه روزی همون بیمارستان میرفتی یه پماد میخریدی.

مگه مریضت چه نوع مریضی هست و چه نوع عملی کرده که یک ربع نمیتونی بسپاری به پرستاری ها و هم اتاقی ها مواظبش باشن و بری اورژانس بیمارستان و بخش داروخانه اش پماد بگیری!؟

لالایی غنچه ی پونه لالایی.بدون که شب نمیمونه لالایی..لالایی هر غمی که گفتنی نیست..همه دردای ما که گفتنی نیس..همه دردای ما که گفتنی نیست...
2706