2737
2734
عنوان

عاشقا بیاین😍

254 بازدید | 52 پست

سلام بچه ها میگم کیا قبل از ازدواج با همسرشون باهم دوست بودن و واقعا عاشق هم بودن و الان ازدواج کردن باهم؟

از زندگیتون راضی هستید هنوزم عاشقانه همو دوست دارید؟

دوست بودیم.علاقه داشتم ولی منطقم داشتم.یعنی عشق چشمو کور نکرد.بعد عقد عاشقش شدم تازه.بله شکر

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

آره  خداروشکر . مگه میشه آدم کنار عشقش باشه راضی نباشه

یه معلم دینی تو دبیرستان داشتیم ، میگفت اگه یه مرد تو خیابون صداتون کرد ، نگین بله ! بگین  هان .  شاید همون لحظه داشته صیغه میخونده!                                                        اون اولین درس زندگیم بود ..😂🤭

من یه بار ب معنای واقعی از کسی خوشم میومد همکلاسیم بود و چون دختر بودم خبر نداشت دوسش دارم 

ولی تازگی فهمیدم رفته با یکی دیگه  بعضی وقتا خودمو با اون دختره مقایسه میکنم😔😔😔

2738

بعترین دوستم همینجوری ازدواج کرده اونا کلی سختی کشیدن تا بهم رسیدن ۲سالم عقد بودن الانم ۲ساله عروسی کردن دخترشونم توراهه تو این ۴ سال واقعا فوق العاده بوده عشقشون 

ـ٨ـﮩـ۸ـﮩ  مــــن ؏شــ♡ـق‌رو آرزو ڪـردمـــو تو مستـݼاب شدے♛ღ..!🦋 ️ـ٨ـﮩـ۸ـﮩ.خدایا شکررررت❤️😍.

من دوس بودم خیلی مهربون بود خیلی دوسم داشت خیلی بهم اهمیت میداد ولی الان عین چی پشیمونم بع از ۱۶سال زندگی روز ب روز داره بدتر میشه اخلاقش..هنوزم خیلی دوسم داره ولی بیش از حد زن ستیز و زورگو و بی منطق شده خیلی هوار میزنه همش میخواد حرف حرف اون باشه...کاش میشد تموم بشه این زندگی واقعا دیگه توان تحمل ندارم

💔 خدایا امیدم فقط تویی رحم کن بهم😘
2706