2703
2553
عنوان

شوهرم هیچوقت پشتم نیست

4447 بازدید | 13 پست

همیشه درهر شرایطی منو مقصر میدونه.هیچوقت نمیگه حق بامنه.هیچوقت هیچجا ازم دفاع نکرده

چندوقته دنبال خونه ایم.همه چیو برای فروش گذاشتیم بلکه بتونیم یه جای بزرگ بگیریم.برادرش انقدر داره که نمیدونه چجوری خرج کنه اما یه ریال بهمون کمک نمیکنه.پول به شوهرم قرض داده بود واسه اینکه چکش برگشت نخوره.انقدررررر زنگ زده بود بهش که پولمو کی میدی شوهرم روانی شده بود و شبا تا صب بیدار بود و فکر و خیال میکرد و از نامردی داداشش میگفت

یجارو پسند کردیم خیلی خوب بود اما پولمون نمیرسید.زنش چندبار با تحقیر بهم گفت اندازه پولتون دنبال جا بگردین!فروشنده هه انقدر داره که نخواد بهتون ارزون بفروشه

من دلم بدجور گرفت.دیروز تو حیاط همه جمع بودن.من نرفتم.واقعا دلخور بودم.هم واسه غرور شوهرم هم خودم.اما یهو دیدم شوهرم رفت پیششون.من بازم نتونستم برم و تا اخر نرفتم.به شوهرم گفتم توام نرو بزار بدونن ناراحتیم.گفت لازم نکرده.چرا بدونن ناراحت شدیم.ادم باید فراموش کنه!!!

خلاصه این وسط من ادم بده و کینه ای شدم

کلا همیشه همینه.منو تو هر شرایطی تنها میزاره

ازش روز بروز متنفر تر میشم

فقط دلخوشیم دخترمه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

پول داده ب مامانش ی عالم لباس تو خونه مانتو و لباس مجلسی بگیره در صورتیکه من چند وقته میگم پول بده لباس مجلسی بخرم !و میگی دادم بهت میخواستی اشغال نخری

تو   تنها دلیل خوب این دنیای بدی  

ببین اخه نمیشه بخاطر این از شوهرت متنفر باشی...تاالان کلید قلبش دستت اومده باید نفوذ کنی و یجوری باهاش درددل کنی تا واقعا بفهمه چقدر ازین موضوع ناراحتی

اما یه چیز دیگه‌ام هست اسنه که هرآدمی یه سری ایراد داره مطمئن باش کسی رو پیدا نمیکنی ک معصوم باشه! خب ایراد شوهرشمام اینه 

هرچند من بهت قول میدم اگه بعضی وقتا یه فضای عاشقانه ایجاد کنی و باهاش صحبت کنی ب مرور بهترمیشه 

2714
مهم خودتی و دخترت  بدترین تنبیه بی محلی به خانواده شو...... هر هستش

اووه

اونوقت که دیگه بدتره.حق رو به اونا میده و من تنهای تنها میشم

الانشم با اینکه خواهرشوهرم میدونست من از جاریم ناراحتم با کنایه داد زد فلانی افتخار نمیدی بیای

اخه بی انصاف تو که میدونستی چجوری ناراحتم کرده

شوهرمم که خ ر به تمام معنا

ببین اخه نمیشه بخاطر این از شوهرت متنفر باشی...تاالان کلید قلبش دستت اومده باید نفوذ کنی و یجوری باه ...

فقط این نیست که قربونت برم

هزارتا چیز دیگه ام هست

تاپیکامو فقط مرور کنی میفهمی

اینم یه مدل دیگه ش بود

راه قلبم نداره.فضای عاشقانه حالیش نیست.هزاربار بهش گفتم لااقل به خوم بگو حق باتوئه بزار اروم شم میگه نه.تو کینه ای هستی

الان تو شرایط خونه خرزدنیم مثلا.اصلا نمیزاره حرف بزنم.تو هیچی نگو.تو چه میفهمی.تو رو اعصابم نرو

تو باشی غرورت جریحه دار نمیشه؟

مدتهاست شبا تا صب بیدارم و بی اختیار گریه میکنم

اصلا زبونشو نمیفهمم

امشب موند خونه بامن نیومد بریم گوشیمو تحویل بگیریم.گفت خودت برو.بمن چه.ساعت ده شب رفتم گوشی گرفتم

داع دلم تازه شد

اه

اووه اونوقت که دیگه بدتره.حق رو به اونا میده و من تنهای تنها میشم الانشم با اینکه خواهرشوهرم میدون ...

حق با شماست درکت می کنم 

تو بزرگش کن 

با مهربونی 

با صبوری 

با سیاست های زنانه خودت 

گله نکن بذار اونا از نبودنت گله کن 

"ما هر آنچه را که به آن فکر کرده، چه خوب چه بد، جذب خود می‌کنیم. "
فقط این نیست که قربونت برم هزارتا چیز دیگه ام هست تاپیکامو فقط مرور کنی میفهمی اینم یه مدل دیگه ش ...

اخی عزیزم ببخشید من نمیدونستم اینجوریه

میفهممت یه وقتا ادم دیگه طاقتش تموم میشه اونوقته که تصمیم میگیره ی کاری کنه...شمام معلومه الان ب تهش رسیدی بنظرم این سری محکم تر از هربار بخواه ک دوباره رابطتونو سروسامون بدی...ازشوهرتم بخواه ب هرنحوی ک شده حتی مجبورش کن ک یه فکر اساسی کنید...نمیشه ک هرشب گریه