2737
2734

با خانواده شوهرم فامیلیم بعد اونا خیلی به من که عردس کوچکم بی تفاوت و بی اهمیت هستن و ۹۰ درصد مواقع هم بی محلی میکنن و اصلا تحویل نمیگیرن...

در عوض پسر بزرگشون و عروس بزرگشون تحویل میگیرن و خیلی احترام میذارن...

تعریف از خود نباشه خداروشکر  خانواده ام خیلی خوبی دارم سرترم ازشون خیلی سردی و بی مهری دیدم ازشون....

به خانواده اون عروسشون به شدت احترام میذارن و اقا و خانم از دهنشون نمیوفته و همش رفت و امد دارن و دعوتسون میکنن و پیش جاریم و برادرشوهرم من و شوهرم اصلا تحویل نمیگیرن و انگار جرات سلام و احوالپرسی گرم هم ندارن..

پدر من مرد بزرگ و مهمیه توفامیل بزرگ فامیله... ولی به اسم کوچک صداش میکنن  پدرشوهرم پیش جاریم و برادرشوهدم میگه فلانی(اسم کوچک) اومد دررصورتی که خانواده جاریمو اقای فلانی به اسم کوچک هم نه به فامیلی همراه اقا صدا میکنن... من در برابر کوه رفتارهای بدشون هیچ وقت اعتراض نکردم ولی اینبار بهم خیلی برخورد...

به خواهرشوهرم گفتم من ناراحت شدم که پدرمنو بهدایم کوچک میگین کشمش دم داره همه رو اقا و خانم صدا میکنین جز خانواده منو...

خواهرشوهرم شاکی شد واااا اینا همسن و فامیلن تو خودتو قاطی نکن.... گفتم نه فقط تو توهین و بی احترامی همسنن و فامیل تو چیزای دیگه نه(اخه انگار نه انگار فامیلیم خانواده جاریم بیشتر تحویل میگیرن و گرم)

بعد خواهرشوهرم قاطی کرد کهوتو خیلی حساسی خوب نیست که ادم اینقدر حساس باشه برو خودتو درست کن و پستشو کرد و با عصبانیت رفت.... و دیگهدبهم محل نداد

منم وسایلمو جمع کردم که بریم ....

بعد هم شوهرمو صدا کرد تو اتاق در و بست و باهاش حرف زد ...

بعد هم شوهرم کلی عصبی شد که پاشو بریم و بعد هم کلی با شوهرم بحثم شد... شوهرم زنگ زد خانوادم و اونها هم فهمیدن دعوا کردیم .... مامانم از نگرانی دیشب نتونست بخوابه که نکنه ما شب دعوا نکنیم....

⭐⭐⭐⭐لطفا خوندین گزارش بزنین پاک شه⭐⭐⭐⭐

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

تو حق داشتی ولی نباید به خواهرشوهرت میگفتی که ناراحتی

کلا در برابر بی محلیاشون بیخیال باشی راحت تری

اگر اونا بی احترامی میکنن پس حتما خودشون محترم نیستن

پس تو بیخیال باش

و خدایی که به شدت کافیست😌

چه جالب! 

خواهر شوهرت جلوی روت شوهرتو صدا کرد و به جونت پر کرد شوهر بی عقلت پای خانواده ات رو وسط کشید و تو فقط نگاه کردی؟ 

من همچین خانواده ای رو لایق سلام و علیک نمیدونم چه برسه به رفت و آمد! 

شما هم نباید گلگی تو به خواهر شوهرت میگفتی باید به همسرت میگفتی

هر چند این مردی که تو ازش گفتی عرضه ی اداره ی زندگیشو نداره😏

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔
به نقرتون حق با منه یا خواهرشوهر؟ به نظرتون من اشتباه کردم یا حق داستم

شما تا حدودی حق دارین ولی راه رو اشتباه رفتی باید میرفتی خونه با ملایمت به شوهرت میگفتی تا اون به پدر و مادرش بگه 

صاف رفتی گذاشتی کف دست خواهر شوهرآخه به اون چه

سیاست نداری 

2738
نه رفتم تو اتاق غذا بدم به بچم صداش کرده بود درو بست .... 

الان تو اصل ماجرا تغییری ایجاد کرد؟ 

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔

تو حق داری ولی باید اونا رو باید به پشمت بگیری چون معلومه خودشون ادمای بیشعوری هستن

دختر نازم، مامان فدات بشه، مرسی که تکون میخوری و خودتو نشونم میدی عشقم😍😍😍😍 (تاریخ احتمالی مهر ۱۳۹۸)                                                                            دختر نازم، عشق مامان، توی دی ماه توی سی و هفت هفته و پنج روز اومدی و شدی کل دنیام، همه وجودم، نفسم به نفست بنده دختر زمستونی من الهی مامان فدات بشه.😍😍😍😍😍💕💕💕💕💕💕
2706