1472
1459

با خانواده شوهرم فامیلیم بعد اونا خیلی به من که عردس کوچکم بی تفاوت و بی اهمیت هستن و ۹۰ درصد مواقع هم بی محلی میکنن و اصلا تحویل نمیگیرن...

در عوض پسر بزرگشون و عروس بزرگشون تحویل میگیرن و خیلی احترام میذارن...

تعریف از خود نباشه خداروشکر  خانواده ام خیلی خوبی دارم سرترم ازشون خیلی سردی و بی مهری دیدم ازشون....

به خانواده اون عروسشون به شدت احترام میذارن و اقا و خانم از دهنشون نمیوفته و همش رفت و امد دارن و دعوتسون میکنن و پیش جاریم و برادرشوهرم من و شوهرم اصلا تحویل نمیگیرن و انگار جرات سلام و احوالپرسی گرم هم ندارن..

پدر من مرد بزرگ و مهمیه توفامیل بزرگ فامیله... ولی به اسم کوچک صداش میکنن  پدرشوهرم پیش جاریم و برادرشوهدم میگه فلانی(اسم کوچک) اومد دررصورتی که خانواده جاریمو اقای فلانی به اسم کوچک هم نه به فامیلی همراه اقا صدا میکنن... من در برابر کوه رفتارهای بدشون هیچ وقت اعتراض نکردم ولی اینبار بهم خیلی برخورد...

به خواهرشوهرم گفتم من ناراحت شدم که پدرمنو بهدایم کوچک میگین کشمش دم داره همه رو اقا و خانم صدا میکنین جز خانواده منو...

خواهرشوهرم شاکی شد واااا اینا همسن و فامیلن تو خودتو قاطی نکن.... گفتم نه فقط تو توهین و بی احترامی همسنن و فامیل تو چیزای دیگه نه(اخه انگار نه انگار فامیلیم خانواده جاریم بیشتر تحویل میگیرن و گرم)

بعد خواهرشوهرم قاطی کرد کهوتو خیلی حساسی خوب نیست که ادم اینقدر حساس باشه برو خودتو درست کن و پستشو کرد و با عصبانیت رفت.... و دیگهدبهم محل نداد

منم وسایلمو جمع کردم که بریم ....

بعد هم شوهرمو صدا کرد تو اتاق در و بست و باهاش حرف زد ...

بعد هم شوهرم کلی عصبی شد که پاشو بریم و بعد هم کلی با شوهرم بحثم شد... شوهرم زنگ زد خانوادم و اونها هم فهمیدن دعوا کردیم .... مامانم از نگرانی دیشب نتونست بخوابه که نکنه ما شب دعوا نکنیم....

⭐⭐⭐⭐لطفا خوندین گزارش بزنین پاک شه⭐⭐⭐⭐

مامان باباهای عزیز میدونین پول آپ مای بیبی چیه؟

یک پوشک شورتی نازک و نرم، باقدرت جذب بالا. که کش مخصوص 360 درجه دور کمر آن، آزادی وابتکار عمل بیشتری به دلبند شما می ده

برای اطلاعات بیشتر ما رو دنبال کنید

1436

تو حق داشتی ولی نباید به خواهرشوهرت میگفتی که ناراحتی

کلا در برابر بی محلیاشون بیخیال باشی راحت تری

اگر اونا بی احترامی میکنن پس حتما خودشون محترم نیستن

پس تو بیخیال باش

و خدایی که به شدت کافیست😌

چه جالب! 

خواهر شوهرت جلوی روت شوهرتو صدا کرد و به جونت پر کرد شوهر بی عقلت پای خانواده ات رو وسط کشید و تو فقط نگاه کردی؟ 

من همچین خانواده ای رو لایق سلام و علیک نمیدونم چه برسه به رفت و آمد! 

شما هم نباید گلگی تو به خواهر شوهرت میگفتی باید به همسرت میگفتی

هر چند این مردی که تو ازش گفتی عرضه ی اداره ی زندگیشو نداره😏

به نقرتون حق با منه یا خواهرشوهر؟ به نظرتون من اشتباه کردم یا حق داستم

شما تا حدودی حق دارین ولی راه رو اشتباه رفتی باید میرفتی خونه با ملایمت به شوهرت میگفتی تا اون به پدر و مادرش بگه 

صاف رفتی گذاشتی کف دست خواهر شوهرآخه به اون چه

سیاست نداری 

8

تو حق داری ولی باید اونا رو باید به پشمت بگیری چون معلومه خودشون ادمای بیشعوری هستن

فقط 10 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دوست دارم اسم کاربریم جواهری در نی نی سایت باشه😊 بهارم، دختر نازم، مامان فدات بشه، مرسی که تکون میخوری و خودتو نشونم میدی عشقم😍😍😍😍
1474
همه عروس و پسر بزرگشون رو بیشتر دوست دارن طبیعیه

نه خیر اینجوری نیس 

مادر شوهر من پسر کوچیکش رو بیشتر دوست داره واز الان طرفدار عروس نداشته اش هست و براش کادو میخره

ولی واسه من هیچی تازه راه به راه تیکه هم میپرونه 

شما تا حدودی حق دارین ولی راه رو اشتباه رفتی باید میرفتی خونه با ملایمت به شوهرت میگفتی تا اون به پد ...

شوهرم هیچ وقت نمیره بگه.... بعد هم خواستم بگم که خواهر شوهرم انتقال بده به پدرومادرش که شلوغش کرد و ابروم رفت جلو داش و رن داداش و پدر مادر رن داداشم...

تازه بعدش گفتن که من یقه شو هم گرفتم 

نه خیر اینجوری نیس  مادر شوهر من پسر کوچیکش رو بیشتر دوست داره واز الان طرفدار عروس نداشته اش ...

چرا همینطوره خیالت تخت من عروس دومم اوایل انقدر دوسم داشتن ک.نگو الان فقد جاری و برادرشوهر اولی 

همه عروس و پسر بزرگشون رو بیشتر دوست دارن طبیعیه

نه پدر مادر من کلی به برادر کوچکم میرسن.... بزرگه هم جای خودش ولی کوچکه چون تازه زندگی شروع کرده بیشتر حمایت و محبت میکننن... تازه یکی از فامیل ها هم فقط پسر کوچک شو محبت و توجه میکنه

1450