2737
2734
عنوان

یعنیااااا گ... تو این شانس😶😤😤😤

453 بازدید | 28 پست

پارسال با پس اندازم و اینا یکی ربع سکه خریدم الان تو این ساخت و ساز خونه پول کم اوردیم فروختیم ۱۳۰تومن ضرر کردم 

یعنی پارسال ۱۱۶۰۰۰۰ خریدم امسال ۱۰۳۰۰۰۰ فروختم 

اگه واجبم نبود و نمیخواستم بفروشم کلی گرون شده بود 

پشت دستمو داغ کردم دیگه با پس اندازم طلا ملا نخرم اه اه حالم بد شد

مهربان باش و دوست بدار❤شاید فردایی نباشد...🌹

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

حالا اون خوبه که واسه بدنیا اومدن پسرم مامان و بابا و داداشم هرکدوم یه ربع سکه خریدن . هرسه نفرم از یه طلافروشی پول لازم بودیم رفتم بفروشم گفت تاریخ سکه ها مال سال ۸۴ نصف قیمت حساب میشه!!!یعنی موقع خرید یارو پول سکه جدید گرفته موقع فروش گفتن نصف قیمت همون طلا فروشی هم رفتن طرف گردن نگرفت

👸
صدوسی تومن؟؟؟به این میگی ضرر دختر...😑

اره بخدا طلا هی داشت گرون میشد منم خریدم گفتم غیرممکنه سال دیگه ارزون بشه ک با این شانس من ارزون شد 

2738
حالا اون خوبه که واسه بدنیا اومدن پسرم مامان و بابا و داداشم هرکدوم یه ربع سکه خریدن . هرسه نفرم از ...

عجب ادمی 

همینکارا میکنن پولشون از پارو بالا میره

اوه سخت نگیر مهم اینه این پول و اگه سکه نخریده بودی هیچی ازش نمونده بود ،همین که از پارسال مونده خود ...

اگه میذاشتم تو بانک بهتر بود حداقل پولم کم نمیشد

اگه جا من میبودی چیکار میکردی پس

من ۱۰۰ و خورده ای گرم طلا داشت سال ۹۶ برج ۹ فروختم از اون روز بخدا دقیقا از اون روز طلا روز ب روز گرون تر شد خاک تو سرم کنم اگه نگه میداشتم الان ۴۰ ...۵۰ تومن میشد من فروختم ۸ تومن😭😭😭😭

میشه برام ی صلوات بفرستی ممنونم😍😘 
اگه جا من میبودی چیکار میکردی پس من ۱۰۰ و خورده ای گرم طلا داشت سال ۹۶ برج ۹ فروختم از اون روز بخدا ...

واااای حیف واقعاااا شانس ک نباشه همینه

من چی بگم 30 گرم طلارو همینکه گرمی 140 فروختم دقیییقا دوماه بعد شد گرمی 450...... 

جای من بودی سکته میکردی حالا ما مستاجرم هستیمنه خونه داریم ن زمین

و قل ربّ اَنْزلني مُنْزلاً مبارکاً و اَنت خیرالْمُنزَلین🌸برای حاجتم صلوات بفرستین 🌹فدای دل مهربونتون 💖
2706