2733
2739
عنوان

اگه شوهرتون این کارو میکرد....

536 بازدید | 11 پست

من و شوهرم تو یه شرایطی هستیم الان که با شرایط قبلیمون فرق داره حالا نمیگم چی ولی خب خلاصش میشه این که الان به توجه دیگران بیشتر احتیاج داریم...اما خانواده ی شوهرم و حتی خانواده ی خودم(به جز پدر مادرامون فقط)این کارو برای ما نکردن و به شدت دلشکسته شدیم...حالا من به شوهرم گفته بودم هرگز ناراحتیتو از این موضوع نشون نده فقط تو دل خودت بدون کی هستن و زیر پوستی توام واسشون عوض شو...به مرور زمان.....اما این بلند شده رفته عین بچه ها گلایه کرده از خواهرش...الانم خواهرش رفتارشو عوض کرده اما من این عوض کردنو نمیخواستم عوض کردن چون داداشم ناراحته رو نمیخواستم....الانم هر چقدر بهش میگم چرا این کارو کردی میگه کار خوبی کردم...اه اه همیشه نقشه های منو خراب میکنه همیشه روراسته همیشه مثل بچه....نظرتون چیه شوهرای شماام همچین حرکتایی میزنن😐😐الان چه جوری به شوهرم بفهمونم نباید اینقدر راحت ناراحتیاشو بروز بده

فکر میکردم یه روزی دنیا رو تکون میدم حداقل رییس تشکیلاتی مثل مایکروسافت میشم سالها درس خوندم کتابای سیصد صفحه ای برنامه نویسی و ریاضی مهندسی و...مدرک گرفتم گفتن بیا برو تو مهد کودک بچه ها رو ببر جیش کنن ماهی ۳۰۰ تومن بگیر...

متوجه نشدم یعنی تو دوست داشتی رابطشون همینطور سرد میموند 

اتفاقا خوبه آدم ناراحتی شو ب طرف مقابل بگه کینه نشه

جان مادر بعد از ۴ سال انتظار آمدی 😍خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس،بزرگترین نعمت و با شکوه ترین لحظات دانستنی.... خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ،بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم ....بگذار آرام باشم ...ب کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی ...فاش میگویم این حس را تاکنون لمس نکرده بودم ...اینگونه عاشقی  کردن را خودت ب من آموختی...احساس خودت ب تمام بنده هایت ...آری حس مادری ام را میگویم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
متوجه نشدم یعنی تو دوست داشتی رابطشون همینطور سرد میموند  اتفاقا خوبه آدم ناراحتی شو ب طرف مقا ...

آره الان کینه نداریم اما عوضش خواهرش قطعا تو ذهنش فکر میکنه ما محتاج محبت دیگرانیم و عقده ای...

فکر میکردم یه روزی دنیا رو تکون میدم حداقل رییس تشکیلاتی مثل مایکروسافت میشم سالها درس خوندم کتابای سیصد صفحه ای برنامه نویسی و ریاضی مهندسی و...مدرک گرفتم گفتن بیا برو تو مهد کودک بچه ها رو ببر جیش کنن ماهی ۳۰۰ تومن بگیر...

چرا فک میکنی کار بدی کرده؟ بهتر نیست دلخوریارو بیان کنیم تا بزرگ نشن؟

شوهر منم دقیقا مث شماست الان با برادرش قهره هرچی میگم بابا برو باهاش صحبت کن شاید دلیلی برای کارش داره ک تو متوجهش نیستی گوشش بدهکار نیست 

ب نظر من انقد سخت گیری خوب نیست سردی میاره تو روابط 

شاید اونام دلایلی داشته باشن برای خودشون صحبت بشه خیلی بهتره 

2738

خيلي هم كار خوبي كرده يعني چي كينه كنه منتظر فرصت عقده شو خالي كنه شايد اصلان طرف مقابل متوجه نشده شما انتظار توجه بيشتري داريد و اين هم كه خواهر شوهرت بوده بي تاثير نيست يه كم دلت رو بزرگ كن 

خيلي هم كار خوبي كرده يعني چي كينه كنه منتظر فرصت عقده شو خالي كنه شايد اصلان طرف مقابل متوجه نشده ش ...

راست میگی....

خيلي هم كار خوبي كرده يعني چي كينه كنه منتظر فرصت عقده شو خالي كنه شايد اصلان طرف مقابل متوجه نشده ش ...

حرف درست و کامل و ایشون زد 

ظهور تو آغاز همه خوبی هاست ❤❤❤❤❤❤❤ اللهم عجل لولیک الفرج