2733
2734
عنوان

باز کنم یا نه

120 بازدید | 16 پست

سلام همسرم ظهر بدون اینکه به من اطلاع بده پاشدع رفته خونه عموش( تقریبا چن سال ازش بزرگترع)ناهار هرچی منتظر شدم نیومد ناهار نخوردم تنهایی نتونستم زنگ زدم میگه اومدم اینجا ناهار بعد ناهار با عمو زن عموش بچشون پاشدن اومدن  خونمون منم یکمی سرماخورده‌گی دارم نمی تونم بشینم نشستن گفتن خندیدن بعد عصر باز پاشدن با عموش رفته بیرون به بهانه گرفتن عکسای عروسیمون هنوز نیومده منم باز گشنه در انتظار اقا میدونم اونجاست و کار بدی ام انجام نمیدم ولی خیلی دلخورم ازش    اومد در و باز کنم یا باز نکنم به نظرتون 😐😐😐

خدا وکیلی این چرت و پرتا رو از کجاتون در میارید 😁هوابم بی تو درد میکند🙄هواتون دقیقا کجا تون میشه !!!باکلاسای لعنتی 😁😁😁

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
2738

اخه تازه عروسی کردیم بجای اینکه زود بیاد خونه اینجوری میکنه دلم میگیره منم کسی رو اینجا ندارم دلتنگ میشم

خدا وکیلی این چرت و پرتا رو از کجاتون در میارید 😁هوابم بی تو درد میکند🙄هواتون دقیقا کجا تون میشه !!!باکلاسای لعنتی 😁😁😁

خب این چه کاریه

اول اینکه وقتی دیدی نیومد و زنگ زدی گفت اونجام نهارتو میخوردی ، بعدم یکم به آقایون آزادی عمل بدین ، حتما که نباید همیشه ور دل خانمشون باشن و اینکه بهتون حق میدم ناراحت باشین چون باید نیومدنشونو اطلاع میدادن ولی بهرحال درو باز کن قهر نکن ولی بهش بگو دلخوری که خبر نداده که نهار میمونه

من که دست و پاش رو نمی بندم همش پیشه دوستاشع  خوب منم دل دارم کسی نیست پیشم دلتنگ میشم دلم میگیره 

عزیزم بهتره ازکاه کوه نسازی توزندگی زناشوییت دروبازکن وفقط باآرامش کامل ازش بپرس چراخبرت نکرده شایدیه اگه ازروسهل انگاری هم بوده به خاطراین چیزای کوچیک زندگیوبه خودت وهمسرت زهرنکن 

خدایامن درکلبه ی فقیرانه ی خودچیزی دارم که تودرعرش کبریایی خودنداری من چون تویی دارم وتوچون خودنداری  
2706