2737
2734
خیلی ممنون روانشناسه میگفت توکمبودمحبت داری که خانوادت نکردنداون برات کرده حالام به خاطرهمینه که ازف ...

البته بد نگفته...خوبه که پیش روانشناس میرین...ببین هیچوقت عشق و محبتو از کسی نخواه...چون جنبه اشو ندارن...من مطمئنم یه روز فراموشش میکنین..اون روز حتما یه تاپیک بزنین...بعد یه چیز دیگه اینا واس پول حتی به یه هرزه حیوون هم محبت میکنن...چون خودشون کمبود شخصین دارن....پس بذار کسی نصیبت بشه که لیاقتو داشته باشه

باید از سمت خدا معجزه نازل بشود...                                        تا دلم،باز دلم،باز دلم،دل بشود...

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
2738
به قول این دوستمون دختره به دردمن نمیخوره  خدادوست نداشته که من بااون باشم نمیدونم  ن م ...

اتفاقا خدا دوستت داشته که نزاشته بهش برسی

مطمئن باش یه بهتر گیرت میاد 

خدایا واسه همه بهترینارو جفت و جور کن
ازفوتبال که متنفرم باشگاهم دوست ندارم همش دوست دارم تنهاباشم تنهای تنها کسی نیست که باهاش اینجاهاکه ...

چرا متنفری؟ مگه پسر نیستی شما؟😉...منکه وقتی تیمم بازی داره یه کیلو تخمه میذارم جلو اینقدر فحش و داد و هوار....قشنگ خودمو خالی میکنم....بعدشم..منم تنهایی و دوست دارم...باور کن...ولی لازمه آدم خودشو گول بزنه....یه بار برو باشگاه ثبت نام کن دو جلسه برو...اگه خوشت نیومد بعد نرو...ضرر نداره که..یعنی هیچ دوستی نداری؟ بعد حواستو جمع کن گرفتار دوستای ناباب نشی

باید از سمت خدا معجزه نازل بشود...                                        تا دلم،باز دلم،باز دلم،دل بشود...
البته بد نگفته...خوبه که پیش روانشناس میرین...ببین هیچوقت عشق و محبتو از کسی نخواه...چون جنبه اشو ند ...

همیشه خداباظالما بوده تاحالا که ندیدم حق به حق داربرسه تابوداوستادام پولم رامیخوردندحالا م که این 

2706