1421
1411

دوستان .من نمی دونم چرا انقدر تو عکس بد میفتم .قیافه کج و کوله و غبغب و...وچاق 

در حالی که قیافه بدی ندارم و عکسایی که خودم میگیرم یا با دوربین جلو میگیرم عالیه .به خواهرم و بقیه میگم واقعا من اینجوریم؟میگن نه به خدا😂فکر کنم اصلا بلد نیستم باید چی کار کنم .خواهشا بهم یاد بدین

مامان باباهای عزیز میدونین پول آپ مای بیبی چیه؟

یک پوشک شورتی نازک و نرم، باقدرت جذب بالا. که کش مخصوص 360 درجه دور کمر آن، آزادی وابتکار عمل بیشتری به دلبند شما می ده

برای اطلاعات بیشتر ما رو دنبال کنید

1436

من بد عکسم نمیدونم خودم بهترم 

فقط 7 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
(چه حسی داره وقتی کسی که حتی به عشق اعتقادی نداره حس کرد عاشقته؟! اینا معجزه تو دلبرمن  ❤) _چرا همیشه به چشمام میگی لعنتی😐                   _نمیدونم عزیزم ...چشمات غرقم میکن...وقتی تو تیله های زلال چشمات خیره میشم...یهو به خودم میام میبینم یادم رفته نفس بکشم....چشمات شفافه ...برق میزنه...خودمو تو مردمکش میبینم...صادقه ...انگار باهام حرف میزنه....نمیدونم سونیا .....ولی قطعا چشم هات لعنتی !                                                                                      حس خوبی معشوق بودن  امیدوارم یکی همین قدر شدید عاشقتون  بشه ^_^                                                                                                                                              اسم کاربریم دخی 😂😉 و اسم خودمم سونیا 😎         
1432

دوربینو پایین نگیر بگیر روبرو یا یکم بالاتر از صورتت

من خودم با سمت چپم قشنگتر میوفتم توام پیداکن ببین کدوم سمت صورتتو دوس داری

دستتم هرچی عقبتر بگیری بهتره

روزی که چشمان تو سهم چشم من باشد، غم میتواند از وجودم دست بردارد💜
1418