2410
2553
عنوان

خانما توروخدا آبروم در خطره

641 بازدید | 26 پست

من دوران دبستان وراهنمایی تو یه کوچه میشستیم، من زیاد اهل کوچه وخیابون رفتن نبودم، یه دوست داشتم روب روی خونمون که با اون بودم، همسایه بغلیمون دوتا پسرداشت که اسم منو تو کوچه شنیده بودن، ما خیلی ساله از اون کوچه رفتیم والان من عقد کرده ام، اون دوتا پسر هروقت منو تو محل ببینن با صدای بلند داد میزنن شاااااادی شاااااادی چقدر بزرگ شدی یا تیکه های این مدلی، امروزم این اتفاق افتاد با خواهرم بودم.... توروخدا بگید چیکار کنم اونا هم الان 27 سالشونه اگه باشوهر یا خواهرشوهرم باشم اسن اتفاق بیفته چی.... برم دم خونشون ب خانوادش بگم یا کلانتری

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

والا داداشه منم یه دوست داره چون خیلیییی ازم بزرگتره هنوزم منو بچه میبینه تو خیابون میبینه یجووور داد میزنه حااانیه چطوریییی

دیگ به داداشم گفتم بهش بگه یکم رعایت کنه

بنظرم توهم به خانوادش بگو که این موضوع اذیتت میکنه

2714

چه آدمایی پیدا میشنا   

عزیزی میگفت جای گیاهِ بامبو را که عوض کنی دیگر رشد نمیکند؛پژمرده میشود.میدانی چرا؟ چون ریشه اش را همانجا، جا میگذارد...دلِ آدمیزاد که دیگر کمتر از گیاه نیست جانم...گاهی ریشه اش جا میماند در دلی؛لبخندی؛ بوسه ای...

😑😑😑😑

خب توضیح بده به همسرت 

بگو این رفتار دارن 

چون جلو چشمشون بودم  به چشمشون نمیاد بزرگ شدم 

من پسر همسایمون جلو همسرم بهم گفت اگه همسرت اذیتت کرد بهم بگو خودم پدرش درمیارم به همسرمم هم گفت حواست بهش باشه و.. کلی توصیه کرد 

هرچند همسرم حرصش گرفت ولی خب درک کردم که بخاطر حس خواهر و برادری ک بینمون هست این رفتار داشت 

چندسال ناباروری داشتیم، تجربه رفتن به طب سنتی، iui ،ivfو همچنین تجربه بارداری سخت .لکه بینی،هماتوم ،جفت سرراهی سوراخ شدن کیسه اب و استراحت مطلق و..،در اخر تجربه بزرگ کردن دوتا فسقلی نارس یک کیلو نیمی تقریبا دارم🤕😍.دوستان هرکی سوال داره در این موردها حتما و با کمال میل پاسخ میدم،فقط صلوات برای سلامتی فسقلی هام یادتون نره ،مرسی❤️💋
2706