2737
2734
عنوان

اتفاق وحشتناک امروز من😣+ اسکرین

| مشاهده متن کامل بحث + 311744 بازدید | 1021 پست

من تو دستشویی گیر کردم شوهرم کلید نبرده بود زود برمیگشت ولی خب در قفل بود منم بلوزمو درآوردم دور مشتم پیچوندم با مشت کوبیدم به شیشه درو باز کردم😂

ربِّ لا تَذرنی فرداً وانتَ خیرُ الوارثِین😢
فاز اینا که از عروسی یا مسافرت میان میپرن توی حموم فوری رو نمیفهمم، بخوابید خستگیتون در رفت باید حما ...

عروسی رو کاری ندارم

ولی بعد مسافرت یا پیک نیک برگشتنی حتی با گریه هم شده بچه هامو حموم میکنم بعد میرن تو رخت خواب بخوابن

اگه دوست 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

استاتر شوهرت از قصد این کارو کرده  اگر توجه کنی تو پیاماش نه تعجبی کرده نه چیزی انگار خودش میدو ...

😐

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !
2728
سرکار؟! 😐😐😐 این تایپیک رو زدم ک کسانی ک نی نی دارن حواسشونو جمع کنن تنهایی با بچه تو حمام نمونن ...

عزیزم ربطی ب تنهایی رفتن تو حمام نداره

قفل در حمامتونو درست کنید

شوهرت ک گیج خاب بود ک رفت

تو تو حمام بودی باید هواست ب قفل در میبود

تیکر ی سالگیه دختر گلمه 👇👇👇👇👇👇                خوش امدی عشق مامان و بابا  😍                              چقد خوشحالیم از بودنت 😊                                     دختر قشنگمو بعد ۴ سالو خورده ای ک منتظر بودیم حتی میکرو هم کردیم.ولی منفی شدبطور طبیعی ب لطف خدا باردار شدم  ...از خدا ناامید نشید دوستای عزیزم..تا خدا نخاد نمیشه..                                    فقط ارامش داشته باشید🥰                                            
2738
حالا نمیشد بچه رو بخوابونی بعد ببریش حمام.اه بیچاره اون بچه چرا اینجوری بچه داری میکنید .بچه وقتی خی ...

بابا تازه باید خدا رو شکر کنه که بچه باهاش بوده وگرنه اگر بچه بیرون بودو اون اون تو گیر کرده بود که کلی دلش میرفت تا در بیاد

خیلی بچه ای استارتر. من تو حموم گیر کردم یه عالمه خندیدم اخرم دستگیره رو شکستم اومدم بیرون

نفهمیدی یعنی؟؟ منم مثل استارتر در که چند دقیقه باز نشه میترسم دستام می لرزه، فوبیای فضای بسته دارم

شما فوبیا که ندارین راحت میتونین فکر کنین چیکار کنین 

غصه نخور درست میشه.
ای واااااااای عزیزدلمممممم چقد سخت درکت میکنم چقد ناراحتی   انشالله پشیمون میشه و میفهمه چقد ...

ﻓﺪﺍﺕ ﺑﺸﻤﻤﻤﻤﻤﻢ ﻋﺰﻳﺰﺩﻟﻤﻲ 

ﺧﺪﺍ ﻛﺮﻳم

ﺧﺪﺍ ﺧﻮﺩﺵ ﺟﻮﺍﺑﺸﻮ ﻣﻴﺪﻩ ﺍﻧﺸاءالله

ﻣﺮﺭﺭﺭﺭﺳﻲ ﺑﺎﺑﺖ ﻫﻤﺪﺭﺩﻱ و ﻫﻤﺪﻟﻲ 

ﺗﻮﺭﻭﺧﺪﺍ ﻫﻤﻴﺸﻪ ﺑﺮﺍﻣﻮﻥ ﺩﻋﺎ ﻛﻦ

ﻣﻴﺘﺮﺳﻴﻢ ﺑﻤﻴﺮﻳﻢ و ﺣﺴﺮﺕ ﺩﻳﺪﻧﺶ ب ﺩﻟﻤﻮﻥ ﺑﻤﻮﻧﻪ   

همچینم وحشتناک نبود😐من جات بودم تا شوهرم بیاد همونجا زیر اب میموندم انقدرم کیف داشت😐حیفم میومد شیش ...

من مثل استارتر فوبیای فضای بسته دارم شما که نداری راحت میتونی کنار بیای، اما استارتر بچه سه ماهه داره ، خیلی کوچیکه ممکنه  خدانکرده  تو حرارت حموم خفه شه گناه داره یکم درک کنید 😊

غصه نخور درست میشه.
2706