2726
عنوان

اتفاق وحشتناک امروز من😣+ اسکرین

| مشاهده متن کامل بحث + 311744 بازدید | 1021 پست
منم تو حمام يكي گذاشتم باهاش درپوش چاه رو برميدارم ك ناخن هام نشكنه....عجيبه؟؟؟؟؟

😂😂😂😂

من که پودر موبر بهم میزنم😂😂😂

تیکر رسیدن به آرزومه😍⭐                             خدایاشکرت🙂❤️                                         🕊️✨
وااااای من سکته میکردم زهر ترک میشدم تو چجوری تحمل کردی زمینومیکندم میرفتم توش😑😐😑😐😂😂😂

عزیزم من دیگه اب دیده شدم ..پوستم عین کرگدن شده ...نصف شب با چراغ قوه  میرم روی پشت بوم کولر تعمیر میکنم 

عاشق اسکرینم ...😍😍هرجا بود منو تگ کنین ..با تشکر 😂😂😂😂😂

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

رفتی پیِ کیییی؟؟ 

چرا انقدر ری‌اکشنت بد بوده🤦🏽‍♀️خوب طبیعتأ هیچکس از قصد این کارو نمیکنه✌🏾

🤗حسِ خوب یَعنی مَن و توْ و دُختَرِمون تو مَزرعِه شُماٰلِ روستاٰ....🔗✌🏾
2728
حالل دیگه قاطی بازی و دعوا هم لازم نیست.همسره ایشونن از قصد نکرده که.خوبه ادم ی کم انعطاف پذیر باشه

درسته ولی خب آدم اینجور مواقع اونقدر عصبانیه که واقعا باید یکی کیسه بوکسش بشه تا هم تو خالی بشی هم اون دفعه بعد بیشتر حواسش رو جمع کنه. البته از حق نگذریم همسر استارتر هم انصافا خوب برخورد کرده و با یه سیاست زیر پوستی استارتر رو آروم تر کرده اونجا که تو اسمسش میگه خدا رو شکر که تو زرنگ بودی و درو باز کردی. 

من چه كسي باشه خونه و چه نباشه در حمام يا دستشويي نيمه بازه😂😂😂 دختر ٧ سالم كلا در باز ميره ...

اوپن فمیلی به شما میگن😄

من عاشق این سایتم😍 از تولد بچه اولم تا حالا هر وقت سوالی داشتم این سایت مثل یه خواهر و یه مادر برام بوده🥲❤ اگه قبلا منو زدین یا بهم بی احترامی کردین بگین محلتون ندم 🤭 آخه ممکنه یادم بره  

استارتر چقدر شوهرت شبیه شوهر منه 

حتی مدل اس دادناش 

نکنه یکی باشن 😱

من عاشق این سایتم😍 از تولد بچه اولم تا حالا هر وقت سوالی داشتم این سایت مثل یه خواهر و یه مادر برام بوده🥲❤ اگه قبلا منو زدین یا بهم بی احترامی کردین بگین محلتون ندم 🤭 آخه ممکنه یادم بره  
اشنا نیستم اما از تفکرت خوشم اومد.این تاپیک رو خوندم حرص خوردم.اما یکی با تفکره من پیدا شد اخرش💖

استارتر هم شاید حق داره نمیدونم  واقعا ..اما من با اینکه شاید ستم خیلی زیاد  هم نباشه اما به واسطه تنهازندگی کردنم سختی های زیادی کشیدم ..مامانم بهترینه ها اما میگه باید یاد بگیری مشکلاتت رو خودت حل کنی ...بهش که زنگ زدم گفت الان به من زنگ زدی که چی بشه؟از راه دور من چه کاری از دستم برمیاد جز اینکه غصه بخورم ؟!!

خودت تنهایی حلش کن 😐😐

دیگه یاد گرفتم ..گمونم زیادی زمخت شدم 😐

عاشق اسکرینم ...😍😍هرجا بود منو تگ کنین ..با تشکر 😂😂😂😂😂

وای خیلی بده 

خانما کلا کلید  رو هم هیچ وقت رو در نذارید

من یه تجربه خیلی تلخ دارم با اجازه استارتر میگم که برای بقیه پیش نیاد 

من پسرم یک سال و نیمه بود ،مامانم اینا مسافرت رفته بودن رفتم خونشون سر بزنم پسرم رفت تو اتاق برادرم و برای خودش می چرخید یک لحظه در اتاق رو بست تا من اومدم بهش بگم دستت لای در نمونه دیدم صدای تق چرخش کلید و قفل شدن در اومد حالا نگو دسته کلید برادرم پشت در روی قفل بود این آویز کلید  رو کشیده بود و چون حلقه دسته کلید روی کلید افتاده بوده در قفل شد 

وای نمیدونی من چی کشیدم 

پسرم اول نمی ترسید من هم سعی میکردم آروم بهش بگم که کلید رو بچرخونه اما خوب قدش نمی رسید که اون موقع آویز رو کشیده بود اما نمی تونست که الان بچرخونه

کم کم متوجه شد و شروع به گریه کرد 

زنگ زدم همسرم ببینم کجاست گفت سر خیابونم دارم میام منم ترسیدم تند بیاد و نگفتم چی شده اما خودم داشتم میمردم دیگه داشتم زنگ میزدم آتش نشانی که همسرم اومد و دید هیچ کاری نمیشه کرد باید صبر میکردیم تا نیرو های امداد بیان 

حالا پسرم از بس گریه کرده بود همش بابا میآورم و من فقط می ترسیدم که توی این حالت بپره تو کلوش و خدای نکرده خفه بشه و ما هیچ کاری نتونیم بکنیم

من این طرف گریه اون اون طرف در 

یعنی الان که دارم می نویسم دارم اشک می ریزم بعد 8 سال 

آتش نشانی که اومد گفت نورگیری چیزی داره گفتیم بله و چون طبقه آخرم بودم یکی شون با همسرم رفت بالای پشت بوم 

اون یکی هم به قفل در ور میرفت که گفت چون کلید پشتشه هیچ کاری نمیشه کرد تون وسط گریه ها و حال پسرم رو هم میدید تا همکارش اومد پایین گفت نمیشه صبر کرد و تا از نورگیر بریم زمان میبره بچه تلف میشه 

اجازه از همسرم گرفت که قفل در رو بشکنن

شوهر من گفت چاره ای نیست

دیگه دستگاه انداخت لای در تا قفل و کمی از در شکست و در رو باز کردیم 

صحنه خیلی بدی بود پسرم روی سرامیک ها استفراغ کرده بود و چون سر شده بود همش خورده بود زمین و خیلی بگم اذیت شده بود 

یادش میافتم حالم بد میشه 

دیگه از اون روز به بعد چه خونه خودمون و چه مادر و پدر هامون هیچ دری روش کلید نیست

شما ها مواظب باشید یک وقت یه همچین بلایی سرتون نیاد 

خانم خوشگل ها دعا کنید دو قلو های من شفا بگیرن منم دعا میکنم خدا به ههمه که در انتظار کوچولو ان یه ناز خوشگل شو بده به همه مجرد ها هم یه همدم خوبه شو بده   
چه لوس  بچه رو شیر میدادی میخوابید دیگه این همه کولی بازی نداشت

بچه سه ماهه که خسته است و خوابش میاد, جای خوابش هم نیست با شیر و بی شیر آروم نمیشه وقتی عادت به خواب تو بغل و روی پا نداره. 

اصلا هم لوس نیست این شرایط استیصال

جالبه تو گفتی من تو حموم موندم اونم ریلکس با پیام پرسیده جان من؟؟هر عاقلی بود زنگ میزد سریع

عزیزم پیامارو بخونی مص اینکه بعد پیام هی زنگ زده استارتر هی رد میداده ک گف چرا هی زنگ میزنی مگه حرفی هم داری 

با کسی ک نوشابه نارنجی رو بیشتر از مشگی دوس داره 😏نمیتونم ب تفاهم برسم 😐
2706