1345
1341
عنوان

اتفاق وحشتناک امروز من😣+ اسکرین

290601 بازدید | 1021 پست

لطفا صبور باشید اول بگم امروز دچار چ مصیبتی شدم بعد اسکرین شاتا رو میزارم. امروز بعد از سه روز که خونه پدرشوهرم عروسی بودیم اومدیم خونه. تو ماشین بچم خوابش میومد ولی نخوابید و یکم غر زد. حول و حوش ساعت۲بود. این یکی دوروز عروسی خواهرشوهرم بود. خلاصه من به محض اینکه اومدم سریع وسایلمو ریختم تو اتاق خواب و حوله برداشتم با لباسای نی نی سه ماهه ام تا برم حمام و بیام یکم بخابم. به شوهرم هم گفتم وقتی زنگ رو زدم نی نی رو بیاره تا حمامش کنم. شوهرم گفت من خیلی خستم یکم میخام بخابم بعد برم(قرار بود بره خونه خواهرش یسری وسیله ببره و بعدش هم بره خونه پدریش تا شب تمیزکاری عروسی رو بکنن). گفتم باشه اول بچه رو بیار بده بهم بعد بخاب. رفتم حمام غافل از اینکه چی قراره پیش بیاد برام..

نویسنده و راوی قصه ی حوریه ام.. دختری از گذشته ی دور در عمارت خان که بعد از تجاوز بهش مجبور به فرار به تهران شد. هزار قصه در قصه ی حوریه در داستان بازگشت👉 اگر میخوای باهام همراه بشی و لحظه به لحظه اش رو باهاش زندگی کنی تو پیج اینستام bazgasht_marywrite👉👉فالو کن😍😍😍

تا حالا به سفر سویس فکر کردی ؟

اگه دوست داری به ژنو تو سویس سفر کنی   

حتما به اینجا سر بزن

1350

گذاشتی لایک کن

فقط 25 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مَنـ یِهـ بانویِـ 75 ایـ اَم کِهـ عاشقِهـ  بَچِهـ هامَم 😍    واسه سلامتیه وروجکم و تو دلیم یه صلوات مهمونم کن ممنون دوست مجازیه من🙏💗           تاریخ عضویت قبلیم 96.5.5 
1288

یه جیگر منو لایک کنه

گر نگهدارمن آن است که من میدانم😍                       شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد❤️.                           خدا جونم فرشته کوچولوی مامان و همسر مهربونمو به خودت سپردم خودت برام حفظشون کن.😘😘😘❤️واسه استخدام شدن شوهرم در کار مورد علاقش یه صلوات بفرستین دوس جونیا تشکر💍💖😍😘             (شروع رژیم مجدد ۹۸/۶/۲...وزن اول۷۸کیلو..💃وزن هدف ۶۵کیلو💪😍)
1364