1421
1411
عنوان

خانما هایی که استخر میرن یه سوال

434 بازدید | 47 پست

نزدیک خونمون یه استخر خیلی تمیز هست که امکانات کامل سونا و جکوزی و...رو داره 

مدت سانس 4 ساعت هست

قیمتش 35 هزار تومن 

خوبه قیمتش؟؟ 

از خدا میخوام اگر روزی لایق مادر شدن بودم و مادر شدم، بچه ام دختر باشه😍چون با دنیا دخترونه بزرگ شدم و میدونم یه دختر چه نیاز هایی داره و چجوری باید باهاش برخورد کرد، تمام کمبود هایی که وقتی خودم بچه بودم و دختر بودم و داشتم رو براش جبران میکنم 💜انقدر باهاش دوست میشم که اگر کسی اذیتش کرد راحت بیاد بهم بگه و از من نترسه 🤗کمکش میکنم اعتماد به نفس داشته باشه و همیشه حامی و همراهش هستم 😍🌺💞

خانوم هایی که  میخوان  زیباتر و جوان  تر از  همیشه  به  نظر بیان اینجا 

میتونید  از تخفیفات  پاییزه  هیجان  انگیزی استفاده  کنید

1390

وای من دیگه استخر میترسم برم

اونروز تو ارایشگاه خانمه میگفت دخترش  رفته استخر شپش گرفته 

کاربری قبلیم ترکید 😐                                               وزن اولیه:۹۴⬅️۷۵  هدف:۶۸
1376

۴ساعت ک میمیری تو آب باشی

من کلاس شنا میرفتم ۱ساعتو نیم بود یروز مجبوری دوسانسه رفتم قش کردم تو اون هواییه بد شرجی بویه کلر😷

فقط 11 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد زندگی مامان💙💙‏بالارفتنِ سن عین کوهنوردیه؛هرچی بالاترمی‌ری نیروت کمترمی‌شه وافق دیدت وسیع‌ترهرکسی باید تو زندگیش یه باباطاهر داشته باشه که بهش بگه: گل سرخم چرا پژمرده حالی؟ بیا قسمت کنیم دردی که داری بیا قسمت کنیم،بیشِش به من ده که تو کوچک دلی، طاقت نداری...💜❤️
سوسک دلتون من ۷تومن میدم

یه جا هم هست 8 تومن 

ولی یک ساعت و نیم 

من دوست دارم زیاد تو آب باشم

از خدا میخوام اگر روزی لایق مادر شدن بودم و مادر شدم، بچه ام دختر باشه😍چون با دنیا دخترونه بزرگ شدم و میدونم یه دختر چه نیاز هایی داره و چجوری باید باهاش برخورد کرد، تمام کمبود هایی که وقتی خودم بچه بودم و دختر بودم و داشتم رو براش جبران میکنم 💜انقدر باهاش دوست میشم که اگر کسی اذیتش کرد راحت بیاد بهم بگه و از من نترسه 🤗کمکش میکنم اعتماد به نفس داشته باشه و همیشه حامی و همراهش هستم 😍🌺💞

گرونه اونم خیلی  ما تو شهر خودمون موج های آبی ارومیه که با اسمه ۴۰ تومن میریم حالا استخر معمولیم که سونا و جکوزیو فلان داشته باشه فوقش ۱۰ تومن کدوم شهری شما انقدر گرونه؟

فقط 15 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پسرم مامانت چشم به راهته            زود و سالم بیا بغلم😍😍😍😍😍
1427
من کلا رایگان میرم پولی نمیدم

چرا؟؟ 

1391