1421
1389
عنوان

خانما هایی که استخر میرن یه سوال

434 بازدید | 47 پست

نزدیک خونمون یه استخر خیلی تمیز هست که امکانات کامل سونا و جکوزی و...رو داره 

مدت سانس 4 ساعت هست

قیمتش 35 هزار تومن 

خوبه قیمتش؟؟ 

از خدا میخوام اگر روزی لایق مادر شدن بودم و مادر شدم، بچه ام دختر باشه😍چون با دنیا دخترونه بزرگ شدم و میدونم یه دختر چه نیاز هایی داره و چجوری باید باهاش برخورد کرد، تمام کمبود هایی که وقتی خودم بچه بودم و دختر بودم و داشتم رو براش جبران میکنم 💜انقدر باهاش دوست میشم که اگر کسی اذیتش کرد راحت بیاد بهم بگه و از من نترسه 🤗کمکش میکنم اعتماد به نفس داشته باشه و همیشه حامی و همراهش هستم 😍🌺💞

قیمت تورهای پاییزی آنتالیا در علی‌بابا

1401

وای من دیگه استخر میترسم برم

اونروز تو ارایشگاه خانمه میگفت دخترش  رفته استخر شپش گرفته 

کاربری قبلیم ترکید 😐                                               وزن اولیه:۹۴⬅️۷۵  هدف:۶۸
1376

۴ساعت ک میمیری تو آب باشی

من کلاس شنا میرفتم ۱ساعتو نیم بود یروز مجبوری دوسانسه رفتم قش کردم تو اون هواییه بد شرجی بویه کلر😷

فقط 11 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد زندگی مامان💙💙‏بالارفتنِ سن عین کوهنوردیه؛هرچی بالاترمی‌ری نیروت کمترمی‌شه وافق دیدت وسیع‌ترهرکسی باید تو زندگیش یه باباطاهر داشته باشه که بهش بگه: گل سرخم چرا پژمرده حالی؟ بیا قسمت کنیم دردی که داری بیا قسمت کنیم،بیشِش به من ده که تو کوچک دلی، طاقت نداری...💜❤️
سوسک دلتون من ۷تومن میدم

یه جا هم هست 8 تومن 

ولی یک ساعت و نیم 

من دوست دارم زیاد تو آب باشم

از خدا میخوام اگر روزی لایق مادر شدن بودم و مادر شدم، بچه ام دختر باشه😍چون با دنیا دخترونه بزرگ شدم و میدونم یه دختر چه نیاز هایی داره و چجوری باید باهاش برخورد کرد، تمام کمبود هایی که وقتی خودم بچه بودم و دختر بودم و داشتم رو براش جبران میکنم 💜انقدر باهاش دوست میشم که اگر کسی اذیتش کرد راحت بیاد بهم بگه و از من نترسه 🤗کمکش میکنم اعتماد به نفس داشته باشه و همیشه حامی و همراهش هستم 😍🌺💞

گرونه اونم خیلی  ما تو شهر خودمون موج های آبی ارومیه که با اسمه ۴۰ تومن میریم حالا استخر معمولیم که سونا و جکوزیو فلان داشته باشه فوقش ۱۰ تومن کدوم شهری شما انقدر گرونه؟

فقط 16 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پسرم مامانت چشم به راهته            زود و سالم بیا بغلم😍😍😍😍😍
1403
من کلا رایگان میرم پولی نمیدم

چرا؟؟ 

1331