2410
2553

ما خیلی زیاد مشکل داریم و من دیگه بعنوان اخرین راه وسایلمو جمع کردم رفتم خونه مامانم و گفتم دیگه تماااام! حتا شرطی هم ندارم دیگه جدی طلاق.ولی خب اون اول دعوا کرد بعد دید جدی ام، شروع کرد به یه جورایی التماس. میگه من اللن میفهمم چه بلایی سر خانوادم اوردم و فقط میخوام جبران کنم. راجع به خانوادش میگه دیگه هیچوقت نمیگم با من بیای خودم هم کمتر میرم.پسرمونم بزرگتر شد میبرم یکی دوروز. برای عصبانیت و پرخاشگری هم ازهفته دیگه میره رواندرمانی. درمورد بقیه مسائلم میگه فقط درخدمت تو و ایلیام.اینم بگم تاحالا صدبار قهر کردیم این حرفارو نمیزد فقط طلبکار بود ازمن. بنظرتون ارزش یه فرصت و داره یا قرار نیست تغییری کنه شرایطمون؟!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
2714

نمیدونم تا حالا تو نی نی سایت هر کی برگشته پشیمون شده

خانومایی که زندگی زناشوییتون سرد شده حتماااا یه سر به تاپیک اسکرین شات پیام های  منو شوهرم بزنید و فایل صوتی کلید مرد دکتر حبشی رو دانلود کنید و گوش کنیدو عمل کنید بهش و عشقو برگردونید به خونه هاتون❤ برای همه چیز درمانی هست به جز مرگ پس هرگز نا امید نشید❤😍❤

به نظرم همیشه ارزشش رو داره که یه فرصت به پدر بچه ات بدی حتی اگر فقط چند درصد احتمال بدی که قراره تغییری اتفاق بیفته

هرچقدر هم بخوای متجددانه فکر کنی بعد از طلاق هم خودت و هم پسرت شرایط سختی رو تجربه میکنین چه به لحاظ روحی و چه به لحاظ اجتماعی

بنظرتون شرایط ما خنده داره؟

نه خنده دار نیست. یه فرصت دیگه هم بده چیزیو از دست نمیدی 

یه معلم دینی تو دبیرستان داشتیم ، میگفت اگه یه مرد تو خیابون صداتون کرد ، نگین بله ! بگین  هان .  شاید همون لحظه داشته صیغه میخونده!                                                        اون اولین درس زندگیم بود ..😂🤭
بنظرتون شرایط ما خنده داره؟

اره شوهر منم میگه اینو

خانومایی که زندگی زناشوییتون سرد شده حتماااا یه سر به تاپیک اسکرین شات پیام های  منو شوهرم بزنید و فایل صوتی کلید مرد دکتر حبشی رو دانلود کنید و گوش کنیدو عمل کنید بهش و عشقو برگردونید به خونه هاتون❤ برای همه چیز درمانی هست به جز مرگ پس هرگز نا امید نشید❤😍❤
2706