2733
2734
عنوان

یکی رو دوست دارم

1326 بازدید | 19 پست

سلام دوستان،بچه ها من یه مدت خیلی طولانی یکی رو دوست دارم ولی اون فکر میکنه من فراموشش کردم؛؛حالا سوالم از شما اینه ک اگر برای دوستی دختر پیش قدم بشه و من بهش بگم ک دوستش دارم خیلی حرکت زشتیه و سبک میشم؟غیر از این اگه باشه جواب دلم رو نمیتونم بدم؛

نه چه اشکالی داره؟چرا فکر میکنین دختر اگه پیش قدم شه زشته؟حتما اینکارو کن اگرنه شرمنده دلت میشی ولی ...

مرسی عزیزم،،آخه من فکر میکنم اگه بهش بگم شاید فکر کنه خیلی سبکم و دارم خودم رو کوچیک میکنم،،یا بخاطر این که دنبالش رفتم فکر کنه حالا چه خبره و من رو بی ارزش ببینه دلش رو بزنم،میشه لطفا راهنمایی کنید؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
بفرمایید من روانشناسم میتونم کمکی کنم ؟

سلام عزیزم،من یه نفرو خیلی وقته دوست دارم،احساس میکنم اگه بهش نگم که دوستش دارم به دل خودم مدیون میمونم،حالا میترسم اگر برم و حرفم رو بهش بزنم فکر کنه که من سبکم و همین دلش رو بزنه و فکرکنه حالا دیگه چه خبره و ازم زده بشه،خیلی بلا تکلیفم،اگر میشه لطفا کمکم کنید

مرسی عزیزم،،آخه من فکر میکنم اگه بهش بگم شاید فکر کنه خیلی سبکم و دارم خودم رو کوچیک میکنم،،یا بخاطر ...

اگ اون تو رو نخواد به هر دلیلی ، داغون میشی پس جلو نرو ، ته دلت بمونه به از اینه ک فوحش به بود و نبود خودت بدی

اگ اون تو رو نخواد به هر دلیلی ، داغون میشی پس جلو نرو ، ته دلت بمونه به از اینه ک فوحش به بود و نبو ...

خوب آخه من نمیدونم اون من رو میخواد یا نمیخواد،مشکلم اینه،مطمعن نیستم،ب نظر شما چکار کنم با دلم؟،هیچکس مثل اون به دلم نمیشینه،فراموش شدنی هم نیست

2738
خوب آخه من نمیدونم اون من رو میخواد یا نمیخواد،مشکلم اینه،مطمعن نیستم،ب نظر شما چکار کنم با دلم؟،هیچ ...

اولا هیچ دختر یا زن بالغ و رسیده ای ، پیشنهاد نمیده ، زنها غیر مستقیم منظور میرسونن، نه اینجور واضح بگن، بعدم ااگ نخوادت هزار برابر داغونتر میشی ک واسه همچین ادمی چه احساسی داشتی چه خفت و خواری کشیدی و ،،، ی شیرینی کوچیک ته دلت بعنوان محبتی ک بهش داری برای خودت نگه دار واگ فرصت پیش اومد ، غیر مستقیم راه علاقش باز کن ، ولاغیر ، هر کار دیگ کنی تهش پشیمونیههههههههههه

خوب آخه من نمیدونم اون من رو میخواد یا نمیخواد،مشکلم اینه،مطمعن نیستم،ب نظر شما چکار کنم با دلم؟،هیچ ...

منم دونفر ادمو فراموش نمیکنم جفتشونم از ته دلم دوسشون داشتم دارم ، به هر دوشون ابراز کردم ، چوبی خودم از زمانه ک مشنو و مپرس، 

ولی ک گفت مشاوره گفته با کسی کاشنایین ازدواج نکن ، دومی هم ک منو دست مایه مسخره بازی دوستاش کرده بود ، اینم از دل من ، 

دوسشون دارم احمقهای زشت کچل رو ، حتی انقدر نفهم بودن ک  محبت و علاقه من براشون بی ارزش بود ، هر جا هستن سلامت بلشن ، پادشاهی کنن به همه خواسته هاشون برسن ، با تمام اینها ، زجری ک کشیپم ک خیلی چیزها فراموش کنم ، وخاطرات سالهای خیلی دور هستن ، حتی الان اگ هر چیزی ازم بخوان با تمام وجودم براشون انجام میدم، ارزوم شده کاش ی خبر ازشون داشتم ، ازدواج کردن؟ بچه دارن؟ بیدارن؟ خوابن؟ ممکنه ی روز از سر تقدیر ببینمشون ، ههمش خیال میبافم دیدن یهویی و منو یادش میاد نمیاد و من چ حالی میشم ک دارم با چشام میبینمش ،حتی این خیالها هم برام قشنگ ،

اولا هیچ دختر یا زن بالغ و رسیده ای ، پیشنهاد نمیده ، زنها غیر مستقیم منظور میرسونن، نه اینجور واضح ...

آخه من دیگه هیچوقت حضوری نمیبینمش ک بخوام چیزی رو بهش بفهمونم،هرروز دارم میسوزم،هیچکس ب این اندازه ب دلم نمیشینه

منم دونفر ادمو فراموش نمیکنم جفتشونم از ته دلم دوسشون داشتم دارم ، به هر دوشون ابراز کردم ، چوبی خود ...

عزیزدلم،درکت میکنم،حالا توصیت ب من چیه؟نمیخوام حسرت ب دل بشم

هیچکس نیست کمکم کنه؟😔

این کارو نکن اصلا.

مستقیم بهش نگو دوسش داری چون ازت دور میشه مغرور میشه .

بهش تزدیک شو ولی نزار بفهمه دوسش داری شروع رابطه از تو باشه بزار اون ادمه دهندش باشه .

میشه برا حاجت روایی منم یه صلوات مهمونم کنید؟؟
2706