2737
2734
عنوان

امشب تنهام از الان ميترسم....

| مشاهده متن کامل بحث + 2394 بازدید | 246 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مسئله اينه دقيقا تا چهارصبح بيدارم 

عزیزم من ۷ ساله شبا تنها میمونم . با کار خونه سرگرمم کارامو میکنم . هیچ چیز هیچ ترسی نداره . جن و پری هم تا باهاشون کاری نداشته باشی کارت نداره ذکر یا فاطمه زهرا بگو خودش مواظبته . درم هم قفل کن 

2731
عزیزم من ۷ ساله شبا تنها میمونم . با کار خونه سرگرمم کارامو میکنم . هیچ چیز هیچ ترسی نداره . جن و پر ...

من حساس ميشم ب صداها گوشام خيلي تيز ميشه

الانم مث ديوونه ها تو اين گرما كولروهم خاموش كردم ك حواسم جمع باشه😂

ای دریغا......  ای دریغا..... از جوانی .....از جوانی.....
اوکی.  رفتی بیمارستان بیدارموندی؟ اونجا کسی رو داشتی یا همینجوری از ترست رفتی ؟

نه بابا کیا داشتم مثل منگولها رفتم نشستم رو صندلی. هی دیدم ضایع دارم میشم میرفتم یه جای دیگه مینشستم جوری که انگار همراه یه مریض هستم . دیگه خیلی ضایع شده بودم و خسته که اومدم خونه

2738
۱-پشت در تعداد زیادی کفش بزار۲-در رو قفل کن کلید هم روش باشه یک مبل یکنفره هم بزار پشتش۳-همه لامپها ...

عزیزم اونوقت اگه یکی توی خونه پنهان شده بود و وقتی استاتر خواست از دستش در بره ..تا بخاد مبل رو برداره و کلید بندازه و درو باز کنه و فرار کنه که کارش تموم شده..🤭😁😰😰😰😰😰

کار خوبه خدا درست کنه..😍😍😍
نميدونم والا ما با كسى ارتباط نداريم همسرمم ميگه بيخيالشون بيشتر وقتى از پنجره نگاه ميكنم ساعت يك و ...

اها .منم تو خونه دانشجویی بعضی شب ها تنها بودم اول شب که میخواستم بخوابم فکر و خیال میکردم بعد کم کم خوابم میبرد .ولی کلید رو بزار روی قفل در .من هروقت این کار رو میکردم بیشتر احساس امنیت میکردم  . اینجوری هر کسی کلید خونه رو هم  داشته باشه در رو نمی تونه باز کنه . 

سال نوتون مبارک ،سالی پر از خوشی و شادی ❤

عزیزم ترس نداره که 

تلوزیون ببین همش روشنش بزار حتی اگه نمیبینی

برقارم روشن بزار

با خودت حرف بزن

اینا نمیزاره بترسی

من درباره تو با کسی صحبت نکردم اما تو از چشمانم سرازیر میشوی...
2706