2726
عنوان

برا پوستتون چیکارا انجام میدین؟

469 بازدید | 34 پست

ماسک چیا می‌زنید کرم چی؟ پوستتون خوبه؟ 

ماسک آرد نخود +زردچوبه +ماست روشن کنندس

عسل +دارچین هم روشن کنندس 

خاک رس هم برا منافذ باز خوبه 

هیچ چیز همیشگی نیس 🤍

هیچی با شامپو بچه میشورم و ضد افتاب ۳۳ سالمه بهم میخوره ۱۸ سالم باشه خداروشکررر😊

خانومایی که زندگی زناشوییتون سرد شده حتماااا یه سر به تاپیک اسکرین شات پیام های  منو شوهرم بزنید و فایل صوتی کلید مرد دکتر حبشی رو دانلود کنید و گوش کنیدو عمل کنید بهش و عشقو برگردونید به خونه هاتون❤ برای همه چیز درمانی هست به جز مرگ پس هرگز نا امید نشید❤😍❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
هیچی با شامپو بچه میشورم و ضد افتاب ۳۳ سالمه بهم میخوره ۱۸ سالم باشه خداروشکررر😊

ضد آفتاب هرروز سال؟

منم فقط ضدآفتاب میزنم ولی کم کم داره منافذ پوستم باز میشه

یه بسته فلفل قرمز هندی بزارین تو جیبتون، هروقت هوس کردین برای کسی دردو دل کنین، یه قاشق از اون بریزین تو حلقتون. من امتحان کردم عالیه😐

به نام خدا

من خیلی کارها میکنم ولی همه طبیعی پوستم هم ماشاالله برنم به تخته عین برگ گل میمونه 39 سالمه عکسم رو بزارم باور نمیکنین

خدا جونم ممنونم که بازم یه هدیه ی با ارزش تو دلم گذاشتی قسمت همه ی منتظرا بشه آمین
ضد آفتاب هرروز سال؟ منم فقط ضدآفتاب میزنم ولی کم کم داره منافذ پوستم باز میشه

اره همیشه. سفیده تخم مرغ بزن به پوستت یه بخشش طبیعیه به خاطر سن ادمه عزیزم

خانومایی که زندگی زناشوییتون سرد شده حتماااا یه سر به تاپیک اسکرین شات پیام های  منو شوهرم بزنید و فایل صوتی کلید مرد دکتر حبشی رو دانلود کنید و گوش کنیدو عمل کنید بهش و عشقو برگردونید به خونه هاتون❤ برای همه چیز درمانی هست به جز مرگ پس هرگز نا امید نشید❤😍❤
قبل از گرونیا مرتب عسل و دارچین استفاده میکردم بعد گرونیا فقط پوست خیار 

چقد تحریما روت تاثیر گذاشته ترامپ اگه بدونه😂😂😂🤦‍♀️

كرم دور چشم و مرطوب كننده میزنم

بیرون رفتنی هم ضدآفتاب

صورتمم با ژل شستشوی صورت میشورم

هفته ای یكبار سفیدآب به صورتم میزنم

آنچه درست است را انجام دهیم...نه آنچه اكثریت باور دارند...
2706