2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ان شاء الله که از شما هم تشکیل شده و مشکلی نداری. ولی اگه خدایی ناکرده مجبور بشی سقط کنی نگران نباش. دوتا از فامیلهای ما همینطور بودن سقط کردن بعد دکتر گفت ۶ماه صبر کنید بعد باردار بشید. خلاصه بعدش هم راحت دوباره باردار شدن. بچه هاشونم مثل گل میمونن الان.

البته به بعضیا هم میگن دو سه ماه صبر کنید بعد بزارید حامله بشید.

2728
ان شاء الله که از شما هم تشکیل شده و مشکلی نداری. ولی اگه خدایی ناکرده مجبور بشی سقط کنی نگران نباش. ...

منم صبر میکنم چندهفته دیگه..ولی اگه قرار به سقط باشه اون چجوریه؟چیکار باید کرد؟

منم صبر میکنم چندهفته دیگه..ولی اگه قرار به سقط باشه اون چجوریه؟چیکار باید کرد؟

نمیدونم. چون خودم تجربه نداشتم.

ولی استرس نداشته باش. استرس از همه چیز بدتره. توکل کن به خدا. من خودم چند روز دیگه آزمایش امنیوسنتز دارم خیلی نگرانم ولی سعی میکنم فکرای منفی نکنم. واسه منهم دعا کن.

انشاءالله ان شاءالله صبر میکنم اخر۱۰هفته میرم سونو

ان‌شالله خیره

من باید قوی باشم ، مثل پرنده ای که باید پرواز کند ، مثل بارانی که باید ببارد ، مثل خورشیدی که باید بتابد ، مثل چشمه ای که باید بجوشد ، من باید قوی باشم و این باید یعنی انتخاب دیگری به جز قوی بودن و ادامه دادن ندارم🥺🥺🥺 امضای قبلی رو حیفم اومد پاک کنم🤭🤭👈👈👈صبور باش ... هم حکمت را میفهمی...هم قسمت را میچشی... هم معجره را میبینی....😊خاطره زایمان من😊
2738