2737
2734
عنوان

رازهایی درمورد مردان ..بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 1361 بازدید | 93 پست
هیچ نکته مثبتی ندارن تا بتونن ضعیف کشی میکنن تا بتونن نامردی میکنن اگه دست من بود نسلشون و برمیداشت ...

مرسی ..عشقی 😚😚😚

عاشق اسکرینم ...😍😍هرجا بود منو تگ کنین ..با تشکر 😂😂😂😂😂
یعنی یه تایمی از زمان مردا نیاز دارن تنها باشن  در کل خوششون نمیاد از مشکلاتشون پیش کسی حرفی ب ...

برعکس خانم ها...من خودم دوست دارم درد و دل کنم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مردها در مقابل زن ها خيلي دروغ گو اند نظر به تجربه ميگم  غار تنهايي ؟؟ اونا هيچ وقت تنها نيستن ...

شناخت تون از مردها    درحد چندتا دوستی هه          اون چندتایی که شما باهاشون دوست شدین  جامعه آماری خوبی نیستن و شما هم بدترین برداشت های ممکن رو ازشون کردین   (هرچند که بد رفتار کرده باشن)

اطلاعاتی هرچند محدود در مورد مسائل روان شناسی دارم   در همون حد اگر کمکی از دستم بربیاد دریغ نخواهم کرد
2728
2738
بیخیال بابا فک کن یه مرد یبار سرچ کنه رازهایی درباره زنان  عمرا مرد کمه الان همه با نامردن ی ...

منظور خصوصیات روحیشون که متفاوت از خانم هاس...

برعکس خانم ها...من خودم دوست دارم درد و دل کنم 

کتاب ساختار مغز مردان   و     ساختار مغز زنانه رو بخون           Male Brain          Female Brain           ترجمه شده        جواب سوالت رو می گیری که چرا زن و مرد اینجور وقت ها متفاوت عمل می کنند  (خلاصه و مختصر : بخاطر تفاوت در ساختار و عملکرد مغزشون ه)

اطلاعاتی هرچند محدود در مورد مسائل روان شناسی دارم   در همون حد اگر کمکی از دستم بربیاد دریغ نخواهم کرد
مثل م ک دوران پری بی اعصابیم اونام ی روزایی تو ماه همینجورن بی اعصاب بی حوصله خخخ

اره اینو دیدم ...خیلی بی اعصاب میشن 

2706