2733
2734
عنوان

رازهایی درمورد مردان ..بیاین

1361 بازدید | 93 پست

مردها چه شخصیتی دارن ؟چه تفاوت های روحی با خانم ها دارن ..من راجع به غار تنهایی اقایون شنیدم ...شما چی میدونید ...دوست دارم بیشتر اقایون رو بشناسم ...چه چیزهایی کشف کردین راجع بهشون 

عاشق اسکرینم ...😍😍هرجا بود منو تگ کنین ..با تشکر 😂😂😂😂😂

پیدا کردی ب منم بگو

ب دختره میگن از چ آهنگی خوشت میاد....میگه.اونی ک حمیرا درباره ی ارتش کوفه خونده......بهش میگن.من ک نشنیدم میشه یکمشو بخونی..میگه ارتش کوفه داری ‌.مثل گل بهاری..وقتی ک از راه میای....طرف😂😂..عطر شکوفه😐😐..حمیرا😢😭..

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

بیخیال بابا

فک کن یه مرد یبار سرچ کنه رازهایی درباره زنان 

عمرا

مرد کمه الان همه با نامردن یا نر

مرد خوب ک راز نداره خخخخ

وقتی دعوا داری منو ریپ نکن من متاسفانه بد دعواییم قطع میشیم باهم
2738
کتاب مردان مریخی زنان ونوسی بخون

دارمش اما هنوز وقت نکردم بخونمش ..دوست داشتم تجربیات بقیه رو هم بشنوم 

هیچ نکته مثبتی ندارن تا بتونن ضعیف کشی میکنن تا بتونن نامردی میکنن

اگه دست من بود نسلشون و برمیداشتم

تامامممم 

یه بسته فلفل قرمز هندی بزارین تو جیبتون، هروقت هوس کردین برای کسی دردو دل کنین، یه قاشق از اون بریزین تو حلقتون. من امتحان کردم عالیه😐
دوران غار ندارن؟

وقتی توی استرس و نگرانی قرار می گیرن (از هرچی _درمورد مسائل کاری  درمورد مسائل زناشویی  اختلاف با همسر و.....)  دوست دارن بیشتر تنها باشن و از صحبت کردن پرهیز می کنن       با یه مدت با خودشون خلوت می کنن و آرام میشن         دقیقا برعکس ما خانم ها که دوست داریم حرف بزنیم و درد و دل کنیم تا آرام بشیم

اطلاعاتی هرچند محدود در مورد مسائل روان شناسی دارم   در همون حد اگر کمکی از دستم بربیاد دریغ نخواهم کرد
مردها در مقابل زن ها خيلي دروغ گو اند نظر به تجربه ميگم  غار تنهايي ؟؟ اونا هيچ وقت تنها نيستن ...

دروغ هاشون مشخصه یا مهارت دارن؟گمونم من خیلی سریع باور میکنم 😕😕😕

2706