2726
عنوان

شوهرتون ساعت چند میخوابه

539 بازدید | 27 پست

شوهرمن امشب اومد دنبالم از سره کار.۸ دیدمش.۹ شب رسیدیم خونع.ده و ربع هم خوابید.دلم گرفت.تازه یه ماهه ازدواج کردیم.همه اش شبها زود میخوابه.اعصابم خورد میشه.خیلی ناراحت شدم.دوس دارم بیدار بمونیم.فیلم ببینیم.حرف بزنیم

می دانم که روزهای خوبی در راه است

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

12 میریم بخوابیم 2میخوابیم😆😆

یک سوال؟چرااینجاهمه یادکترن یادرحال گرفتن مدرک پزشکی تازه پدرومادرشون وکیلن.خیلیاهم مدرک روانشناسی دارن فوق لیسانس کارشناسی ارشد هم که زیادداریم اینجا😐توی خارج ازایران هم زندگی میکنن😐توی همه ی تاپیکهاهم حضوردارن هرساعت ازروزوشب😑                                                                          (❤خدایا❤ شکررررررت بابت انتخابم هرچه دارم ازتودارم💝میگه چشمام ازپا درش آورده عینک زدم شمارودرنیاره😎😁)                                                                                                                                 ❤لطفا برای برآورده شدن حاجتم یک صلوات مهمونم کنید🙏❤
خوشبحالتون که کنارته مال من که23روزهس ندیدمش،ازخستگی زیادهس خیلی سخت نگیر

😦عقدی شما

یک سوال؟چرااینجاهمه یادکترن یادرحال گرفتن مدرک پزشکی تازه پدرومادرشون وکیلن.خیلیاهم مدرک روانشناسی دارن فوق لیسانس کارشناسی ارشد هم که زیادداریم اینجا😐توی خارج ازایران هم زندگی میکنن😐توی همه ی تاپیکهاهم حضوردارن هرساعت ازروزوشب😑                                                                          (❤خدایا❤ شکررررررت بابت انتخابم هرچه دارم ازتودارم💝میگه چشمام ازپا درش آورده عینک زدم شمارودرنیاره😎😁)                                                                                                                                 ❤لطفا برای برآورده شدن حاجتم یک صلوات مهمونم کنید🙏❤
شوهر من هنوز سر کاره. 12 که میاد خونه تازه من باید میوه ببرم بخوره تا ساعت 2 بیداریم معمولا

مثل مایین😍😍😅😅

خسته میشن طفلیا شوهر من ۸ خوابه 😂😂😂😂

خانومایی که زندگی زناشوییتون سرد شده حتماااا یه سر به تاپیک اسکرین شات پیام های  منو شوهرم بزنید و فایل صوتی کلید مرد دکتر حبشی رو دانلود کنید و گوش کنیدو عمل کنید بهش و عشقو برگردونید به خونه هاتون❤ برای همه چیز درمانی هست به جز مرگ پس هرگز نا امید نشید❤😍❤
2706