2737
2734

تقریبا سن بالا هستن. زن شوهری عصر تا شب دعوا دارن هرروز... دیوار سالن مشترکه ‌ صداشون توی خونه ماست. دوماهه اومدیم اینجا مستاجریم. بنظرتون به مدیر ساختمون بگم بهشون تذکر بده؟ شوهرم میگه همسایه ایم زشته چیزی نگیم

دیوونه شدم..‌زنه الان داره داد میزنه نمیگه چرا پولارو دلار کردی فرستادی واسش امریکا من ۳۰ ساله زنتم ... حرفای زشتم میزنن

شوهره هم کم جوابشو میده ولی وقتی جواب میده دادددددد میزنه حسابی

من بودم حرفی نمی‌زدم

هر چند همسایه ما الانش مثل همسایه شماس⁦☹️⁩😨

فقط 11 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر رسیدن اندازه دورشکم از۷۳ب ۶۳در آینده نزدیک💜⁩⁦❤️⁩🧡💛👊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

همسایگیه مام ی زنو شوهر خیلی دعوا میکردن ی پسر ۱۰ ساله دارن دوهفته ای میشه ک زنش رفته گمونم میخان طلاق بگیرن خیلی غصشونو میخورم مخصوصا برا پسربچشون😔

خداجون مرسی بابت عیدیه قشنگت😍😘الهی قسمت همه ی منتظرا شه ...
2728
خواستی خودت به زنه تذکر بده بدون اینکه شوهرش باشه

والا میترسم ازش  خیلیییی هاره. صداش میاد داد و فریاد. اصلا انگار نمیتونه عادی صحبت کنه .‌میترسم برم دم درشون یه چیزی بهم بگه 

حالا من مشکلم اینه مثلا ساعت ۱شبه اینا بلند بلند دارن داد و دعوا صدای تی وی و صدای رفت آمد و.....

کلا داغونوم اقوووووو

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2738

من موندم چطوری شوهره اینو تحمل میکنه.‌‌ یه ریز داره غر میزنه...دوس دارم برم بهش بگم اقاااااا دلش خواسته پول خودشه دلار کرده فرستاده امریکا واسه کسی  ول کن.. هرروز اینارو میگی خسته نمیشی

من بودم حرفی نمی‌زدم هر چند همسایه ما الانش مثل همسایه شماس⁦☹️⁩😨

آخه عزیزم اگه چیزی نگه فایده نداره ما اینقدر چیزی نگفتیم که همسایه طبقه پایین فکر کرده بود که دعوا سرا و صدای همسایه کار ماست و شکایت ما رو پیش مدیر کرده بود

آخه عزیزم اگه چیزی نگه فایده نداره ما اینقدر چیزی نگفتیم که همسایه طبقه پایین فکر کرده بود که دعوا س ...

😁😆👊

1
5
10
15
20
25
30
35
40