2733
2734
عنوان

همزاد

| مشاهده متن کامل بحث + 2145 بازدید | 85 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

ب منم ی دعانویس گفت همزاد داری تنها خونه نمون قبرستون نرو و ازین حرفا 😓نمیدونم چقد درسته 

من ی روز ک رفتم بهشتزهرا ب حس بدی افتاد تو دلم در حد اینکه احساس میکردم میخوام همون لحظه بمیرم ـ اشهدمو گفتم و ب شوهرت وصیت کردم . و کاملا تو شوکه بدی بودم ـ ب یجا خیره بودم همش ـ بردنم پیش دعا نویس گفتن همزادت داره اذیتت میکنه برام دعا نوش خوب شدم

هر موقع خواستین از لفظ "دهاتی" برای تحقیر كسى استفاده کنین بايد بدونید دهاتی یعنی: تنوع لباس و رنگ و موسیقی شاد، یعنی تنوع زیبای لهجه ها، یعنی میراث فرهنگی، يعنى تمدن اصيل و پا برجا...😌😌😒😒تویی ک بی احترامی میکنی با این کلمه بدون ک معنیش چیه خدارو چ دیدی شاید داشتی از طرف با این کلمه تعریف میکردی کوته فکر....                      در عجبم از زنان!كه از خداى به اين بزرگى فقط يك شوهر ميخواهند،و از شوهر به اين درماندگى همه دنيا را...👤 شكسپير
مزاحمت های اجانین به صورت های متعدد است: ۱ – خواب را از شخص میگیرد ۲ – انسان را از لذت زناشوی ...

دو سه هفته س تمام این موارد مو ب مو برا من پیش اومده. ینی کار اجنه س؟؟؟

همسرم دلیل من است. 💜🌱
2728
😭😭😭😭چطور دلت میاد عاخههههه 

خخخ نترس😂😘

هر موقع خواستین از لفظ "دهاتی" برای تحقیر كسى استفاده کنین بايد بدونید دهاتی یعنی: تنوع لباس و رنگ و موسیقی شاد، یعنی تنوع زیبای لهجه ها، یعنی میراث فرهنگی، يعنى تمدن اصيل و پا برجا...😌😌😒😒تویی ک بی احترامی میکنی با این کلمه بدون ک معنیش چیه خدارو چ دیدی شاید داشتی از طرف با این کلمه تعریف میکردی کوته فکر....                      در عجبم از زنان!كه از خداى به اين بزرگى فقط يك شوهر ميخواهند،و از شوهر به اين درماندگى همه دنيا را...👤 شكسپير
دو سه هفته س تمام این موارد مو ب مو برا من پیش اومده. ینی کار اجنه س؟؟؟

نه بابا بعید میدونم واقعیتش من خودم اعتقادی ندارم فقط کنجکاو شدم

میشه لطفا برای حل مشکلم یه صلوات بفرستید🙏
2738
اخه جالبه تمام این مواردی ک ذکر شده چن روزه درگیرشم زندگیمو مختل کرده

شوهر منم همه اینارو داره حالا یسری مطالب هست وایسا پیدا کردم میفرستم بخون ببین تو جنوب خیلی اینجور چیزا هست چون میگن اونجا بابازار هست خیلی هم اعتقاد دارن یبار یه ملایی به ما چیزایی گفت اصلا وحشتناک پیدا کنم میفرستم واست

میشه لطفا برای حل مشکلم یه صلوات بفرستید🙏
مزاحمت های اجانین به صورت های متعدد است: ۱ – خواب را از شخص میگیرد ۲ – انسان را از لذت زناشوی ...

من همه مواردو دارم بجز خواب

البته خودم میدونم که احتمالا عارض دارم ولی اصلا حوصله از بین بردنشو ندارم ان شاءالله به امید خدا برام دعا کنید که دست به کار شم قصدشو دارم بزودی ان شاءالله مقاومت در برابر سست کردناشون یکم سخته. واقعا کی ممکنه شش سال سر زندگی رفتنش طول بکشه و ده سال عفونت زنان داشته باشه و خوب نشه اصلا هیچ جوره

لطفا درخواست دوستی ندید
من ی روز ک رفتم بهشتزهرا ب حس بدی افتاد تو دلم در حد اینکه احساس میکردم میخوام همون لحظه بمیرم ـ اشه ...

حالا باورت میشه من تو خونه تنها باشم همش احساس میکنم ی سایه داره رد میشه صلوات میفرستم یا گاهی ی حسای بدی میاد سراغم 

خوبیاتون مثل بخاری ماشینه خوبه ولی حال بهم زنه.. والا  
2706