2726
اگه بچه ها نریزن سرم و نپوکوننم،،، عالی بالاخره کم و کاستی همیشه هست اما الانم با اون موقعم قابل مق ...

میشه یگی روزای اول چطوربودشرایطت ؟الان چطوره ازدواج کردی یانه ؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

میشه یگی روزای اول چطوربودشرایطت ؟الان چطوره ازدواج کردی یانه ؟

روزای اول سخخخخت

پول نداشتم، بیکار و خونه دار  بعدش دانشجو بودم شهریه باید میدادم

خانوادمم مخالف طلاق بودن

نه ازدواج نکردم 

سختی مالی من کشیدم 

چون شوهرمو دوست نداشتم سختی عاطفی نکشیدم زیاد

اینجا چکار میکنم من🔫🐴تاپیکها و پستها رو با دقت نمیخونم ببخشید🔫🐴 به نی نی یار میگم چرا ترکوندینم میگه واسه گذاشتن ایموجی خنده   (ر.ک به تنها تاپیکم صفحه ۳  )  شما تو تاپیکای انفجاری صدام کنید من قول میدم با گریه بیام پیتیکوووححححههههه😍😍😍🐎🐎🐎 
بزرگ شدن دخترم یکیش عقده اکثرن خونه پدرشوهرشه چون باما دوسه ساعت فاصله دارن دختربزرگمم متولد75هستش ک ...

ای جااان،سایه تون مستدام عزیزم،ایشاله قوتشو خدا بهت بده گلم😍😘

هر بار این درو محکم ببند برو
2728
خوب پس زیادم سخت نیست

من چون خیلی عزمم جزم بود سختیامم شیرین بود برام

خیلی با برنامه و با اراده و محکم کارامو کردم اصلا دپرس نبودم

بچه ها دعوام نکنید تبلیغ نمیکنم حال خودمو میگم فقط

شما هم طلاق نگیر اگه میشه (اینو از ترس بچه ها گفتم)🙄🙄🙄🙄

اینجا چکار میکنم من🔫🐴تاپیکها و پستها رو با دقت نمیخونم ببخشید🔫🐴 به نی نی یار میگم چرا ترکوندینم میگه واسه گذاشتن ایموجی خنده   (ر.ک به تنها تاپیکم صفحه ۳  )  شما تو تاپیکای انفجاری صدام کنید من قول میدم با گریه بیام پیتیکوووححححههههه😍😍😍🐎🐎🐎 
توعمه ی من نیستی ایا

شما کی هستی آیا؟

اسمی نشونی چیزی بگو

من فکرکنم شمارومیشناسم اسمت خیلی اشناس 

من داوودی هستم. شما هم همونی که گفتم هستی؟ نه؟

دخترکی شاد در من می‌زیست...که چونان شاپرک، به این‌سو و آن‌سو میپرید...خیال پرواز داشت... و آرزوی پروریدن نسلی...پر از غصه شد...از رویاهایش دست کشید...هنوز پا به سن نگذاشته بود که پیر شد...پولکِ بال‌هایش ریخت... پَرپَر شد...
من داوودی هستم. شما هم همونی که گفتم هستی؟ نه؟

۱۱ ساله عضوی؟؟؟ فکم افتید😳

۱۱ ساله عضوی؟؟؟ فکم افتید😳

بهههله فکر کردی الکی دوست قدیمی شده ام؟؟؟

دخترکی شاد در من می‌زیست...که چونان شاپرک، به این‌سو و آن‌سو میپرید...خیال پرواز داشت... و آرزوی پروریدن نسلی...پر از غصه شد...از رویاهایش دست کشید...هنوز پا به سن نگذاشته بود که پیر شد...پولکِ بال‌هایش ریخت... پَرپَر شد...
2706