2733
2734
عنوان

خانمایی ک یکی دو سال عروسی کردن بیان

| مشاهده متن کامل بحث + 517 بازدید | 45 پست
زندگی همینه دیگ.منم عین تو من هشت ماه عروسی کردم.تو باز شوهرت زود میاد من ک دیر میاد چی

من توام یا تو منی راستشو بگو

دقیق ۸ ماه برا منم

منم حس تورو دارم اسی شوهر منم اصلا ب من اهمیت نمیده 

وقتی دعوا داری منو ریپ نکن من متاسفانه بد دعواییم قطع میشیم باهم

دو ساله ازدواج كردم سال اول خوب بود گردش شوخي صحبت زياد بود الان دقيقا مثل شما يا گوش ميده يا كوتاه جواب ميده من ميخابم اون تا دير وقت بيداره يا با گوشي ور ميره يا فيلم ميبينه بعد دوستاش كه زنگ ميزنن بگو بخندي ميكنه كه نگو بعضي شبها هم خيلي دير مياد خيلي هم رفيق بازه بچه نه نه هم است ااااااههه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یعنی چی همیشه مگ آدم خسته میشه منم چند وقت پیش آرایشگاه میرفتم کار میکردم میومدم شام درست میکردم خون ...

منم دو ساله ازدواج کردم ی دخمل دارم ک داره میره تو ۱۰ماه

میشه برام ی صلوات بفرستی ممنونم😍😘 
2728

ساعت 12/5 یا 1 شب میاد... وقتی هم میاد خسته و حوصله حرف زدن نداره... حرف بزنم هم جوابم نمیده...

تمام روز رو منتظرشم بیاد دور هم میوه ای چیزی بخوریم آخر سر میگه من نمیخوام تو بخور...

منم تنهایی میخورم.

ساعت 2 میخوابیم ... که من 4 صبح خوابم میبره ... ساعت 9 بیدار میشم صبحونه میخورم ... اونم ساعت 11 بیدار میشه  صبحونه میخوره... بعد منم نهار درست میکنم ساعت 2 میخوریم ... بعدش یه ربع ساعتی چرت میزنه ... بعد آماده میشه میره سرکار ساعت 3/5 ظهر تا 12/5 شب...  

حرفی هم باهم نداریم بزنیم ... حرف بزنم هم یا نصفو نیمه جواب میده یا جواب نمیده 

همه زندگیاشون اینطوریه 

منتظر بودم خدا لطفش رو شامل حال ما بکنه ، ولی بعد باورم شد خدا با اجابت نکردن دعامون به ما لطف کرده.
مال من حدود یک ماهه ماموریته از بس شبا اومدم سایت پوکیدم😅

پایه ای یه بار دیگه اون بازی رو بریم؟؟؟

حتماااااااا بخونین👇❤💚💜دو تا بچه بودن توی شکم مادر.اولی  میگه تو به زندگی بعد زایمان اعتقاد داری؟ دومی: آره حتما. یه جایی هست که میتونیم راه بریم شاید با دهن چیزی بخوریم. اولی: امکان نداره. ما با جفت تعذیه می شیم. طنابشم انقد کوتاهه که به بیرون نمی رسه. اصلا اگه دنیای دیگه هم هست چرا کسی تاحالا از اونجا نیومده بهمون نشونه بده. دومی: شاید مادرمونم ببینیم. ولی مگه تو به مامان اعتقاد داری؟ اگه هست پس چرا نمی بینیمش؟ دومی: به نظرم مامان همه جا هست. دور تا دورمونه. اولی: من مامانو نمی بینم پس وجود نداره. دومی: اگه ساکت ساکت باشی صداشو می شنوی و اگه خوب دقت کنی حضورشو حس می کنی.مثل دنياي امروز ما و خدايي كه همين نزديكيست.😍

منم همينم با اين تفاوت كه ساعت ١١.٣٠مياد سعي ميكنه جلو من خوب باشه و خستگيش رو به روش نياره ولي نميشه  مياد شام ميخوره بعد شام گوشي و يكم حرف كه معمولا حرفي خاصي نيست  كه اون موقه ام داره يا فيلم ميبينه يا با گوشي ! منم خيلي خسته ام واقعا زندگي خيلي سخته ولي چه ميشه كرد ! بعضي وقتا ميگم كاش ازين زندگيايي داشتم كه خرجمون رو پدر شوهر ميداد كه شوهرم مجبور نبود اين قدر كار كنه 😢😞 خسته ام خيلي خسته

2738
س ک س مونم ک در هفته دوبار شاید سه بار گاهی اوقات ده روز ی بار 

اره تازه من خودمو میزنم پرو بازی پیش قدم میشم

خسته شدم

البته خودشم میخادا

ولی خب من خیلی گرمم خدامیدونه اول عروسیمون چقد عذاب کشیدم اووووف

وقتی دعوا داری منو ریپ نکن من متاسفانه بد دعواییم قطع میشیم باهم
وای آره بدجوری کجا بریم بگو بیام

تاپیک میزنم.تگت میکنم

حتماااااااا بخونین👇❤💚💜دو تا بچه بودن توی شکم مادر.اولی  میگه تو به زندگی بعد زایمان اعتقاد داری؟ دومی: آره حتما. یه جایی هست که میتونیم راه بریم شاید با دهن چیزی بخوریم. اولی: امکان نداره. ما با جفت تعذیه می شیم. طنابشم انقد کوتاهه که به بیرون نمی رسه. اصلا اگه دنیای دیگه هم هست چرا کسی تاحالا از اونجا نیومده بهمون نشونه بده. دومی: شاید مادرمونم ببینیم. ولی مگه تو به مامان اعتقاد داری؟ اگه هست پس چرا نمی بینیمش؟ دومی: به نظرم مامان همه جا هست. دور تا دورمونه. اولی: من مامانو نمی بینم پس وجود نداره. دومی: اگه ساکت ساکت باشی صداشو می شنوی و اگه خوب دقت کنی حضورشو حس می کنی.مثل دنياي امروز ما و خدايي كه همين نزديكيست.😍
2706