2726

شوهرتون ساعت چند میاد خونه وقتی میاد اون تایمی ک خونس رو چیکار میکنید شوهر من ۹ میاد شام میخوریم اخبار گوش میده یا فیلم نگاه میکنیم چایی میخوریم ده و نیم میخوابه یا یازده . منم با گوشی ور میرم خستم کرده دریغ از ی کلمه حرف یا شوخی یا خنده فقط من حرف میزنم اون جواب میده یا فقط گوش میده اه این چ زندگیه واقعا

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

منم دوساله ازدواج کردم شوهرم حدود ده میاد خونه وقتی میاد سریع گوشی میگیره دستش با صد بار صدا زدن میاد شام میخوره دوباره میشینه پای گوشی منم حدود ۱۲ میخابم خیلی باهم حرف بزنیم یه ربعه خودش تا ساعت یک و نیم بیدارع

الان دقیقا منم داشتم ب این موضوع فکر میکردم خوب بهش حق میدم خسته س🙄🙄🙄🙄🙄 الانم گرفت خوابید خداروشکر همسر زحمت کشی دارم که از خستگی کار برای نون حلال خوابش میبره.  

اول یه صلوات بفرست.من مطمئنم خوشبخت خوشبخت هستم چونکه هرچه دارم رو عاشقانه دوس دارم  من از خدا هستم و خدا سراسر انرژی مثبت است. یه روزی میرسه که من ۷۰ سال دارم  و تایپیک هام رو میخونم لذت میبرم چونکه اون زمان همسرم بچه هام همه خوشبخت و سالم هستیم،خدایا ب حق امام حسین و حضرت عباس قسمت میدم  سلامتی و دل خوش بده ب همه .من یه اردیبشهتی خوشبختم  تاکید میکنم‌زندگیم  سراسر انرژی مثبت  و امیده. زندگی من سراسر عشق و محبت و انرژی مثبته.من پشتم به خدا گرمه خدا هم هوای منو داره عاشقتم خدا جونم.  روزهای خوب و خوبتر در راه است. ۴ تا محبوب خدا همیشه بهشون پناه میبرم و دستم رو رد نمیکنن ۱.امام حسین علیه السلام. ۲.آقا ابلفضل.۳.امام زمان عج الله تعالی فرجه الشریف. ۴.امام رضا ضامن آهو. عاشقتونم که هر وقت صداتون زدم اومدید و از طرف خدا برام هدیه آوردید. من قطعا هم موفق هستم و هم خوشبخت. خدایا مواظب همسرم  و بچه هام باش.  دوست دارم معبود من. پیش ب سوی سعادت 😚😚😚😚😚😚😚😚پیش بسوی انرژی مثبت 😍پیش بسوی  عشق 😚😙😍😍

من ۶ سال و نیمه ازدواج کردم همیشه همینطوری بوده با این تفاوت که تا بچه هامون نخوابن نمیتونه بخوابه🤭

درکل شوهرمم کم حرف و ساکته

**اُفَوِّضُ اَمری اِلی اَللّهِ اِنَّ اَللّهَ بَصیرُ بِالعِباد**
خسته است خوب

یعنی چی همیشه مگ آدم خسته میشه منم چند وقت پیش آرایشگاه میرفتم کار میکردم میومدم شام درست میکردم خونه رو تمیز میکردم ب خودم میرسیدم دیگ شورشو دراورده اینطوری داره دلمو میزنه ما تازه اول زندگیمونه اینطوریم جای خوشی و گردش . بچه بیاد چی میشه ی گردشم ک نمیبره گردشش خونه مادرشه ک همیشه با دعوا برمیگردیم

2706