1345
1363
عنوان

بارداری

66 بازدید | 15 پست

خانوما من و همسرم زندگیمون خیلی متشنج بود اما چند مدته به یه آرامش نسبی رسیده...ما یه دختر داریم که از زن قبلی همسرمه...حالا من فکر میکنم تو بیست و هشت سالگی وقتشه بچه دار بشم...

همسرم میدونم مخالفه اما خب چون خودش داره میگه نه...به نظرتون برای داشتن بچه پافشاری بکنم یا نه؟

یکی دیگه از خصوصیات پوشک مای بیبی  تعویض آسان و راحت

برای تعویض پوشک پول-آپ به راحتی می تونین از دوخت کناری، پوشک رو پاره کنید و با استفاده از چسب دورانداز بهداشتی که در پشت  قرار داره اون رو بپیچید و دور بیاندازید.

برای اطلاعات بیشتر به اینستاگرام ما سر بزنید

1350
اره وقتی هرکی میپرسه میگه همین یکی بسه دلم میشکنه

یکم نامردیه کارش اون چون خودش بچه داره دیگه دلش بچه نمیخواد ولی به این فکر نمیکنه که اون دختر هر چی هم که باشه بچه تو نیست و این حق توئه که مادر بشی. ببرش پیش یه مشاور تا باهاش صحبت کنه راضی بشه

فقط 12 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کاربر قدیمی ام   
1376
یکم نامردیه کارش اون چون خودش بچه داره دیگه دلش بچه نمیخواد ولی به این فکر نمیکنه که اون دختر هر چی ...

مشاور رو قبول نداره...اما خب حقمه مادر بشم...من دخترمونو بچه خودم میدونم اما احساس بارداری و هر لحظه اش رو میخوام.

مشاور رو قبول نداره...اما خب حقمه مادر بشم...من دخترمونو بچه خودم میدونم اما احساس بارداری و هر لحظه ...

کاملا حق داری. بهش فشار بیار تا قبول کنه

فقط 12 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کاربر قدیمی ام   
نه همیشه درمورد اسمش و اینکه پسر دوس داره صحبت میکرد میگفت خیلی میخوام

امشب باهاش صحبت کن دوستم.انشالله که راضی بشه و بری تو اقدام و همون ماه اول بارداربشی

لطفا لایک نکنید    با تشکر☺                             خدایا باز میشه تو دلیم رو حس کنم و ایندفعه سالم بیاد بغلم
1378