2726
عنوان

میشه درمورد چیدمان خونمون نظر بدید

| مشاهده متن کامل بحث + 813 بازدید | 74 پست
بنظرم خونه تون فقط یکم چیزای رنگی کم داره، مثلا کوسن هارو رنگی کنی عالیههههههههه... یا هرچیزی ک بشه ...

باشه چشم یه گلدون خوشگل میخرم 

میشه برای سلامتی نی نی مون یه صلوات بفرستید

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مثلا چطوری بچینم میشه بهم بگید  مشکل اینه من سه تا دیوار ندارم فقط از دو طرف اتاق و سالن میتون ...

ببین کاری به دیوار نداشته باش همه جوره میشه چید.. اون مبل بزرگه سه نفره رو بزار راس پذیرایی ک روبرو تی وی میشه دقیقه وسطه اون دیوار باریکه زیره ساعت. بعد ی دو نفره بزار زیره تابلو بکی روبروش و تک نفره رو بزار بحاله کج یکی پشته ساعت دیواری یکی رو امتدادش بین مبل سه نفره و دونفره بازم بحاله کج. اینجوری هم مدل دادی هم مبلات بیشتر نشون میدن و فضای بیشتری پر میکنن. و مهمونا در مقابله هم میتونن همو ببین. نه اینکه همه تو ی ردیف بشینن

2728
چیزی نگفتم ک میگم اونا مبلاشون رو اینجوری میچینن ولی چرا میتونه یه جور دیگه بچینه

میدونم چیزی نگفتی گلم منم ک نگفتم چیزی گفتی😘😘😘😘تاحالا توجه نکرده بودم به این

چطوری؟؟ 

فردا قراره انشاالله برم فرش بخرم برای اون قسمت که خالیه گرامافون هست ۶متری میخوره نمیدونم فرش ۱۲متری خودم بفروشم و یک ۹متری و ۶متری سر هم بخرم 

یا اینکه ۱۲باشه و یک ۶متر شبیه اون بخرم ؟

میشه برای سلامتی نی نی مون یه صلوات بفرستید

ی مدل توی ذهنمه...ولی نمیدونم چ جوری بگم...

حتما که نباید مبلاتو بچسبونی به دیوار عزیزم...

تی وی رو ببر جلو پرده و اون ستونه...ساعت رو پایین تر بزن خیلی بالاس‌‌

مبلاتو گرد بچین‌..

گرامافون وسط دو تا مبلا...

😊😊
اره دقیقا 👌👌👌 سلیقه ها متفاوت هست خوب نیس دیگه خودشو ازیت کنه

آره واقعا 

ولی الان بهتر قبلی شد که تی وی رو اون کنج گذاشته بود...

منتظر بودم خدا لطفش رو شامل حال ما بکنه ، ولی بعد باورم شد خدا با اجابت نکردن دعامون به ما لطف کرده.
عربها؟؟؟؟اونا اینجوری دور تا دور پشتی یا مبل میزارن بزنی عکساشون میاد

جالبه واقعا البته فک میکنم همه ی قشر ها دارن این نوع سبک رو حتی من کوردم ما هم داریم البته یکم قشر قدیممون ولی جدیدامونم داریم

2706